Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja járunk, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja járunk, és még mindig nem tudom mi legyen?

Figyelt kérdés

Nemértem mi van velem...

Aranyos, okos, szépek a szemei, mindenről lehet vele beszélgetni.

DE.

Nemaz hogy csúnyának tartom, de félek ismerősök előtt megjelenni vele. Nem kifejezetten csúnya, csak olyan nemtudom...testalkatra is nem olyan csaj aki után megfordulnak az utcán, hanem hétköznapi, megkockáztatom kissé slampos.

Eddig mindig olyan barátnőim voltak, akiket szó szerint a fél város írigyelt tőlem, és én így éreztem jól magam.

Most ez hiányzik, kicsit úgy érzem mintha az emberek kérdőn néznének rám ,hogy "úristen mi tetszik nekem ebbe a lányba?"

Vagy lehet hogy csak paranoia? Ő szerelemes belém, meg is mondta, és fél nagyon mert nem akar elveszíteni.

MIt tegyek?

Szakítsak? De összetöröm lelkileg tuti, és nemsoká szakvizsgázik, és miattam nem sikerülne neki, azt nem szeretném.

Maradjunk együtt? Akkor meg attól tartok mindenki rajtam röhög majd a hátam mögött, hogy ilyen csúnya csajjal vagyok együtt...

Jó szerelem vak, meg nem adok a véleményükre, de mégis...

Már 3 hónapja kételyek vannak bennem, mi legyen...

Az a baj, hogy ha távol vagyunk egymástól (félig távkapcsolat van), akkor annyira hiányzik, hogy alig bírok magammal.

Ha pedig együtt vagyunk, folyton az szúr szemet, hogy hogyan faragjak belőle bomba csajt, hogyan változtathatnám meg hogy jobban nézzen ki.

22/F


2011. márc. 4. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Szakíts vele, jobbat érdemel nálad.
2011. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Minek jársz olyannal, aki iránt szinte semmit nem érzel? Ráadásul nem is tetszik? Ezt mondd meg. Jól átverted szegényt.
2011. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Add nekem a csajt!

Vagy minimum hagyd el, hagy találjon valaki olyan pasit, aki tényleg szereti, és akinek nem csak arra kell, hogy mások előtt villogjon vele.

Szánalom vagy, B+.

2011. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel!!!

Teljesen igaza van.Szakítsatok ez a csaj többet érdemel!

Én szerintem te meg menj el valami klubba és keress 1 örömlányt akit mutogathatsz a barátaidnak ,ha azzal érzed jól magad..........

2011. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Te olyan tökéletesen nézel ki, hogy lehet veled villogni? Kétlem...
2011. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, meglehetősen jól nézek ki, és ez nem az én véleményem, sok lány mondta már.

Jobbat érdemel????

A tenyeremen hordozom, kocsival hozom viszem, meghívom mindig kajálni, esetleg üdítőre, és viszonzom neki hogy szeretem.

De ha nem vagyok szerelems, akkor azt mondjátok meg, hogy miért hiányzik szinte elviselehtetlenül már 3 nap nemlátás után is....ha??????????

ha ezt megmondjátok esküszöm kidobom!

2011. márc. 4. 18:11
 7/17 anonim ***** válasza:
mutass egy képet, másképp nem hiszem el, hogy olyan jól nézel ki...
2011. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

bitos nem, ez anonim oldal, és nem akarok bebukni ismerősök előtt.

De nincs okom hazudni, miért tenném?

2011. márc. 4. 18:22
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, meglehetősen jól nézek ki, és ez nem az én véleményem, sok lány mondta már.

Jobbat érdemel????

A tenyeremen hordozom, kocsival hozom viszem, meghívom mindig kajálni, esetleg üdítőre, és viszonzom neki hogy szeretem.


Apám, te annyira gyík vagy, hogy nem találok szavakat, szóval ezt hagyjuk is.

Kérdésre felelve: nem vállalod fel, nem tetszik neked maradéktalanul úgy ahogy van, szégyelled, kínosnak érzed, hogy az eddigiekhez képest "alsókategóriásabb" barátnőd van. Úgyhogy igen, minden kétséget kizáróan jobbat érdemel. Az a baj veled, hogy nálad torz fogalom alakult ki a nők párválasztási értékrendjét illetően: nem, értelmes nő nem az alapján választ párt, hogy mekkora májer vagy (tudjuk, te az vagy), hanem pont a mögöttes tartalmakat nézi, pl ezt, hogy elfogadják-e olyannak, amilyen, nem akarják-e alakítgatni.

Fel kéne nőni. Addig meg maradj a cicababáknál.


25 N

2011. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

lehet, többek köz sosem értettem azt hogy egy 16 éves csaj miért jár 30 éves fószerral?

jobbat érdemel....háhá, ezt se hallottam még senkitől ,hogy nálam valaki lehet jobb, tehet többet egy nőért.

2011. márc. 4. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!