Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennétek a helyemben? Annyira nehéz.

Figyelt kérdés
2 és fél éve élek párkapcsolatban. A barátom mindennél jobban szeret engem és bármit megtenne értem. Én viszont nem érzek iránta szerelmes, csak szeretem nagyon. Van egy srác akivel sokat beszélünk mostanában, sokat gondolok rá. Természetesen nem fogom megcsalni a párom vele. De nemtudom mit tegyek. Az az igazság, hogy a barátom a legjobb ember a világon és annyira nem akarom megbántani, hogy ha kell vele maradok örökre csak ő legyen boldog:( Már a szexet sem igazán kívánom vele. A másik srác nagyon vonz és nem tudom mit csináljak:( Ti mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm a válaszokat. 19/L
2011. márc. 4. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármennyire fáj, de szakítanék. Nyilván nem illik hozzád, így boldogtalan leszel, vagy előbb-utóbb megcsalod.
2011. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen szituációban vagyok, csak másik srác nélkül... annyit teszek, h reménykedem és erősen próbálok visszaszerelmesedni :D
2011. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" Annyira tökéletes és fantasztikus ember, hogy azt akarom h boldog legyen!" - és ezért maradnál vele!


holott a szex sz@r, szerelem nincs, vonzódás kilőve, bizsergés kilőve! Szereted mint embert! És ennyi!


Másképp ha vele maradsz akkor neked teljesen elmentek otthonról! Már ne is haragudj....


A helyedben szakítanék!


Ha vele maradsz: boldogtalan leszel, sosem leszel szerelme, mindig csak ábrándozni fogsz, és mindig jön majd 1-2 pasi aki iránt fellángolsz, és egy idő után magányosnak fogod majd érezni magad és üresnek fogod érezni az életed és a végén szomorú leszel és összetört, és emellett színészkedhetsz egy életen át....Ez kell???

Erősen kétlem!

2011. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanígy vagyok, csak 6 éves kapcsolat van mögötte, ami ráadásul az első is. Én döntöttem végül, hogy hagyjuk abba. Szintén volt egy harmadik fél. Igaz, nem jöttem vele össze végül, de frissítő pofon volt! Ugyanis rájöttem, mi is a helyzet. Ha fiatal vagy még, és nem szereted - csak azért maradnál vele, mert jó ember, a pohár mindig félig üres lenne. Ne húzd eddig az időt, mint mi.
2011. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!