Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik aránylag fiatalon összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik aránylag fiatalon összeköltöznek, azok hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hova, miből, számlákat hogyan fizetitek, dolgozik-e mindkét fél, pénzt hogy osszátok be, stb. Mindent szívesen olvasok, hogy hogyan oldjátok meg?
2011. márc. 4. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél dolgozik, akkor könnyedén fenn lehet tartani egy albérletet.
2011. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Összepakolják a cókmókot, és mennek is. Saját tapasztalatból mondom, hogy akik fiatalon összeköltöznek, azoknak a milliomos anyuci és apuci fizeti a lakbért.

Persze tisztelet a kivételnek, de én ezt tapasztalom.

2011. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk a szüleimtől egy házat. Szóval ezzel nagyon nagyot segítettek. Amúgy én nekem rendes bejelentett állásom van, párom pedig maszekolgat. Nyilván nincs télen neki túl sok, de jól elvagyunk. Én osztom be a pénzt, úgy hogy megvan mennyi minden hónapban a biztos jövedelem és mi az amit kikell fizetni. Ami azon felül marad az plusz és megy a megtakarításhoz. le sem veszem a számláról.Ha egy nagyobb munkája van, vagy én kapok prémiumot, abból veszünk pl.téli gumit, kaput csinálunk.

Amúgy a házat fel kellett újítanunk, de az már minden a mi zsebünkből ment, abból amit mi kerestünk meg.Megtehették volna hogy azt is állják, de mi nem akartuk.Amúgy sok mindent kapunk tőlük de azért az ésszerűség határain belül. Pénzt nem adnak, ha hoznak egy kenyeret a boltból azt is vissza kell adni, de mondjuk megkapjuk az éves tüzelő anyagot+ 1 disznót.Szóval vannak ellentmondások.Én nagyon spórolok, néha már átesek a ló túloldalára.

2011. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örökölt kis lakásban,saját fizetésből.És nincs milliomos apu/anyu,csak halott apu/anyu...
2011. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is laktam már albérletben, bár nem a párommal, hanem egy barátommal. És nem anyu-apu fizette, hiába gazdagok, hanem elmentem diákmelóra és ketten fizettük a rezsit meg a bérleti díjat. A lakótársam is melózott. 21/L
2011. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!