Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok még lekésve ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok még lekésve ennyi évesen erről?

Figyelt kérdés

Egy db párkapcsolatom sem volt még 19 évesen. Tudom nem a világvége, nem is foglalkozok mindig ezzel. Csak néha néha jut eszembe.

Míg másoknak legalább 16-17 évesen már volt egy kapcsolatuk addig nekem egy sem volt. és nem vágyok olyanra, hogy már 14 éves korom óta kellett volna pasiznom, mint manapság a tinik.

Hátrányban is érzem magam, mert 19 éves létemre elég kislányosan nézek ki.(nem öltözök kislányosan, csak a külsőm olyan) Átlagos a külsőm,nincs rajtam semmi különleges. A fiúk sem igazán néznek meg.

Úgy érzem, hogy sosem fogok olyan fiút találni akivel lelkileg összeillünk, akiben megbízhatok. (egyáltalán van ilyen?) Vagy ha találok azt sem fogom tudni megtartani, mivel még tapasztalatom sem volt még ilyenekben.


Van olyan, aki sosem talál magának senkit vagy csak szimplán senkinek sem kell?


(Előszőr is, nem sajnáltatni akarom magam, mégmielőtt ez jönne le.)


üvd.L


2011. márc. 4. 10:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyen lányok jönnek be ( Kezdheti a korus: Pedomaci) de mindig a nagyfenekü, logomellü, szélescsipöjü lányokkal tudok csak összejönni.( Közben mindig kismellü, vékonycombu kisfenekü lányokrol ábrándozom.)
2011. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nemhiszem h elkéstél volna. Nekem sincs semmi tapasztalatom párkapcsolat téren, igaz én srác vok de már 24 éves :D Nekm foglalkozok ezzel lesz ami lesz. Ha egyedül maradok az se nagy tragédia.
2011. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
OSzttársam is pont ugyan így van mint te, 100% mindenben, amit leírtál, pedig ő is gyönyörű és normális lány, de ő meg úgy van vele hogy nem is nagyon akar barátot, vagy csak még nem találta meg az igazit :\ viszont én nagyon sok mindent megadnék ha az enyém lehetne a lány :(
2011. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
de, már lekéstél. ne is próbálkozz
2011. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!