Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok még lekésve ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok még lekésve ennyi évesen erről?

Figyelt kérdés

Egy db párkapcsolatom sem volt még 19 évesen. Tudom nem a világvége, nem is foglalkozok mindig ezzel. Csak néha néha jut eszembe.

Míg másoknak legalább 16-17 évesen már volt egy kapcsolatuk addig nekem egy sem volt. és nem vágyok olyanra, hogy már 14 éves korom óta kellett volna pasiznom, mint manapság a tinik.

Hátrányban is érzem magam, mert 19 éves létemre elég kislányosan nézek ki.(nem öltözök kislányosan, csak a külsőm olyan) Átlagos a külsőm,nincs rajtam semmi különleges. A fiúk sem igazán néznek meg.

Úgy érzem, hogy sosem fogok olyan fiút találni akivel lelkileg összeillünk, akiben megbízhatok. (egyáltalán van ilyen?) Vagy ha találok azt sem fogom tudni megtartani, mivel még tapasztalatom sem volt még ilyenekben.


Van olyan, aki sosem talál magának senkit vagy csak szimplán senkinek sem kell?


(Előszőr is, nem sajnáltatni akarom magam, mégmielőtt ez jönne le.)


üvd.L


2011. márc. 4. 10:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

11:07 es vagyok

Köszönöm a jókívánságot. Ha nincsen egekbe szökő igényed (értem ezalatt olyan pasi amilyen nem létezik) akkor nincs semmi baj nagyon sok helyes komoly és kedves fiú van csak meg kell találni aki még szabad. Ne aggódj találni fogsz valakit.

2011. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nagyon megnézném, hogy mennyire is vagy kislányos. Általában a legjobb nők a legelégedetlenebbek magukkal.
2011. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:15


Köszönöm neked is!

Igazából tényleg elkéne lazulnom, mert ha most görcsösen akarnék fiúzni az biztos nem vezetne semmi jóra. Próbálok higgadt maradni. Bár tapasztalatom egy sincs, így nincs kizárva, hogy engem is sok csalódás fog érni. DE így lesz az ember tapasztalt.Próbálok nem görcsölni a dolgokon.

Csók az nekem sem volt, se olyan hogy valaki azt mondaná, szeretlek téged. persze szülők mondták már, de az teljesen más, mint ha egy fiú mondaná nekem. :D

2011. márc. 4. 11:29
 14/24 A kérdező kommentje:

" Nagyon megnézném, hogy mennyire is vagy kislányos. Általában a legjobb nők a legelégedetlenebbek magukkal."


Azt hiszem belülről jó nő vagyok , de kivűlről kevésbé:)

Bár nincsenek súlyproblémáim, de így sem érem magam túl jól a bőrömben.

2011. márc. 4. 11:30
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam, amikor az első kapcsolatom kezdődött. Most 30 vagyok, azóta már házasok vagyunk, gyerekünk van, és azok a barátnőim, akik mögött több párkapcsolat is van, szokták mondani, milyen jó nekünk, hogy nem ismerjük, milyen érzés szakítani, szétmenni, nem éltünk rossz kapcsolatban vagy olyanban, amit utólag megbántunk. Nekem ez megéri azt, hogy cserébe sokáig egyedül voltam. Szerintem igenis érdemes magasra tenni a lécet.
2011. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem..."

Ez itt a baj. Ne gondolkodj, felesleges. Az egész fejben dől el, és ha ezen agyalsz, akkor a rossz irányba mész. Nincsenek súlyproblémáid, valószínűleg vékony vagy. Bingó, nálam máris megfeleltél. A következő lépés a nőiesség hangsúlyozása testhez feszülő ruhákkal, a push-up sem elítélendő. Nem kell megijedni egy kis festéktől sem, és a testtartásnak, járásnak is a nőiességet kell hangsúlyozni. A harmadik lépés a megfelelő hely kiválasztása. Menj olyan helyre szórakozni, ami a legjobban megfelel az egyéniségednek. Elsősorban szórakozz, másodsorban nézz körül, hogy kinek keltetted fel a figyelmét. Onnantól már megy magától a dolog.

2011. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"akik mögött több párkapcsolat is van, szokták mondani, milyen jó nekünk, hogy nem ismerjük, milyen érzés szakítani, szétmenni, nem éltünk rossz kapcsolatban vagy olyanban, amit utólag megbántunk"


Szerintem azok a barátnőid csak rosszúl választottak párt maguknak. Bizonyára te tudatosabb voltál és jól választottál. Vagy csak olyan fiúkba akadtak bele amikről ők nem tehetnek. Biztos ők is megtalálják azt akivel együtt tudnak maradni.

2011. márc. 4. 11:42
 18/24 A kérdező kommentje:

"A következő lépés a nőiesség hangsúlyozása testhez feszülő ruhákkal, a push-up sem elítélendő. Nem kell megijedni egy kis festéktől sem, és a testtartásnak, járásnak is a nőiességet kell hangsúlyozni. A harmadik lépés a megfelelő hely kiválasztása."


Hát ez igaz. Fejben kell eldönteni, hogy igenis érek valamennyit mint amennyire én azt gondolom.

A push up-al csak annyi a gondom, hogy oké felveszem úgy tűnik mintha lenne...aztán meg ha lesz valakim és kiderül, hogy még sem akkora amekkorának tűnt pólóba akkor az ott elég gáz. Nem akarok megtéveszteni senkit sem. A testhez feszülő ruhákkal nincs bajom. Az még ok.A sminket sem szoktam túlzásba vinni, hogy nevetségesnek tűnjek. A szórakozóhelyek talán sosem voltak a kedvenceim lehet épp ez a baj, mondjuk most erre időm sem lenne. :d

2011. márc. 4. 11:44
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha valakivel már eljutsz az ágyig, akkor nem fogja azt mondani, hogy fúj de kicsik a melleid. Szórakozóhely alatt nem diszkókat értek, hanem bármilyen helyet, ahol szórakozni lehet: bár, biliárdszalon, bowlingpálya, tánciskola, a helyi sakkszakkör, stb. Az utcán, iskolában, vagy munkahelyen nem nagyon fognak megszólítani.
2011. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, lehet hogy nem hiába van ez a helyzet. Hidd el jobb egyedül lenni, mint egy rossz kapcsolatban. Előbb-utóbb úgyis megtalálod az igazit, csak lehet, h később. Én is mindenáron pasit akartam, mert nagyon unatkoztam. Meg már nagyon hiányzott, h valaki azt mondja: szeret, meg h én vagyok a mindene. A kívánságom teljesült is, persze úgy h kijártam. (én pl kondiba jöttem össze a barátommal). Már lassan két éve együtt vagyunk, de mégis úgy érzem h valami hiányzik. Ő két évvel fiatalabb mint én. (én 19, ő 17) Már nem vagyok belé szerelmes, ő viszont nagyon szeret. És képtelen vagyok tovább lépni még,mert amúgy meg jól kijövünk, de az érzelem már rég elmúlt részemről. :$

Már több mint fél éve rágom magam ezen, h most szakítsak e vele v nem, de nagyon nehéz elhagyni, mert mindent együtt csináltunk, szinte minden nap találkoztunk és az nagyon fájna ha már nem látnám többé. :$ De valószínű muszály lesz lépnem, még ha nagyon fájni fog is...

Tanulj az én esetemből és várd az igazit, ne akard görcsösen, majd úgyis eljön az alkalom, amikor boldog leszel. :) Sok szerencsét!

2011. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!