Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok még lekésve ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok még lekésve ennyi évesen erről?

Figyelt kérdés

Egy db párkapcsolatom sem volt még 19 évesen. Tudom nem a világvége, nem is foglalkozok mindig ezzel. Csak néha néha jut eszembe.

Míg másoknak legalább 16-17 évesen már volt egy kapcsolatuk addig nekem egy sem volt. és nem vágyok olyanra, hogy már 14 éves korom óta kellett volna pasiznom, mint manapság a tinik.

Hátrányban is érzem magam, mert 19 éves létemre elég kislányosan nézek ki.(nem öltözök kislányosan, csak a külsőm olyan) Átlagos a külsőm,nincs rajtam semmi különleges. A fiúk sem igazán néznek meg.

Úgy érzem, hogy sosem fogok olyan fiút találni akivel lelkileg összeillünk, akiben megbízhatok. (egyáltalán van ilyen?) Vagy ha találok azt sem fogom tudni megtartani, mivel még tapasztalatom sem volt még ilyenekben.


Van olyan, aki sosem talál magának senkit vagy csak szimplán senkinek sem kell?


(Előszőr is, nem sajnáltatni akarom magam, mégmielőtt ez jönne le.)


üvd.L


2011. márc. 4. 10:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Inkább várj a megfelelőre, vagy keresd a megfelelőt, minthogy ugy járjál, ahogyan azok a hölgyek akik ide irnak, hogy már nem figyel oda rájuk a párjuk.

MEgromlott a kapcsolatuk, talán már gyerek is van és mindent kezdhetnek előlrol.Hidd el semmirol se késtél le.

2011. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nekem 20 évesen volt először barátom. A férjemet 31 évesen ismertem meg, 2 év után házasodtunk.

34N

2011. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Pont abban a korban vagy, amikor a lányok elôször esnek pánikba emiatt, legalábbis akit én ismerek. Olyan nincs, hogy valaki seninek sem kell. Én 18 évesen kellettem elôszö valakinek kemény 4 hónapra. Aztán pofára esések sorozata. 24 évesen találtam meg az igazit, a barátnôm meg most 29 és fél éve szakított egy 10 éves kapcsolat után. Szóval most ott tart ahol te, mégsem szomorkodik, mert mindennek eljön az ideje. Ne görcsölj rajta. Még nem vagy lekésve semmirôl.
2011. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, ha odáig jutnék biztos, hogy ésszel keresném a kapcsolatot valakivel. Persze ahhoz, hogy megromoljon a kapcsolatom valakivel, ahhoz felkéne elősőr ismernem a jeleket. Nem szabad hagyni, hogy csak úgy kihűljön egy kapcsolat. Bár mivel még nem tapasztaltam, lehet, hogy én is a csapdájába eshetek.

Keresnék én megfelelőt, ha lenne valaki aki elfogad úgy ahogy vagyok.

2011. márc. 4. 10:54
 5/24 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam olyan nővel, legyen bármilyen visszataszító is, aki ne tetszett volna néhány férfinak. A probléma ott szokott kezdődni, és ez mindkét nemre igaz, hogy túl magasra céloznak, és amikor olyan közelíti meg őket, akiken kifogásolnak valamit, akkor meghiúsul a kapcsolat, és igazoltnak látják saját beképzelt félelmeiket, miszerint nem kellenek senkinek. Ez nem igaz, csak az igényeket kell lejjebb adni. Minél előbb belátja valaki ezt, annál előbb talál valakit. Nem kell az első aberrált jöttmenttel összejönni, de ha valaki már a sokadik jelöltet utasítja el mondvacsinált indokokkal, akkor ott gond van.. és nem a jelölteknél. Tonnaszámra ismerek ilyen nőket, szerintük rondák(általában ez nem igaz), sosem lesz senkijük, de minden próbálkozót elutasítanak. Ha te is ilyen vagy, ezen kell változtatnod, és meg kell nézned, mit tudsz te nyújtani, és mit kapni azért a mai piacon. Retekért nem kapsz narancsot.

Ugyancsak nem árt hangsúlyozni a nőiességedet. Ha kislányos vagy, akkor változtass az öltözködéseden, sminkeld magad nőiesen. Járj társaságba ha nem jársz, mert a szobában biztosan nem fog rád akadni a pasi. Légy nyitott a flörtre.

Egy biztos: Nincs idegesítőbb a világon, mint egy depressziós, befordult, tehetetlen nő.

2011. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

3.válaszoló Ez igaz nagyon is!:D

CSakhogy engem tényleg senki! sem céloz meg. Úgyhogy nem volt olyan h visszautasítottam volna valakit.

És nem keresek olyat mint pl Johnny Depp. Csak azért fogjon meg valami a külsejében. Én olyannal nem jönnék össze, akivel mondjuk 3.-4. találka után is tudom, hogy nem tudnék beleszeretni.

Ha meg nőisebben öltözködnék akkor meg úgy néznék ki, mint egy 13 éves aki most próbálgatta fel anya cipőjét meg sminkkészletét. kb. vagy egy tini aki próbál nőnek kinézni. úgyhogy a nagyon nőies cuccok sem állnak jól. Nem viselkedek túl gyerekesen, tudok én komoly is lenni meg döntéseket hozni.

2011. márc. 4. 11:01
 7/24 A kérdező kommentje:

Egy biztos: Nincs idegesítőbb a világon, mint egy depressziós, befordult, tehetetlen nő.



Ez igaz!! De ha valaki megcélozna, vagy vevő lenne az én szemezgetésemre, akkor tuti, hogy nem látnám olyan sötéten a jövőmet. Nem vagyok depressziós és tehetetlen sem, de ezek a dolgok nem hagynak nyugodni.

Lassan már ott vagyok, hogy biztos vagyok benne, hogy nem nekem szánták a párkapcsolatokat.

Most ez hülyén hangzik mert tudom még fiatal vagyok talán a kétségbeesés is közrejátszik, amit az egyik válaszoló írt :D

2011. márc. 4. 11:03
 8/24 anonim ***** válasza:
Az egy szép dolog hogy valaki úgy elfogad ahogy vagy de ne csak erre számíts neked is szeretned kell és elfogadni úgy ahogy van. Ennek a fontosságára én most jöttem rá első kapcsolatom 19 évesen volt és a volt barátom nagyon erőltette a dolgot nem akartam vele összejönni de megpróbáltam de nem ment én nem tudtam őt elfogadni de ő teljesen engem. 2és fél hónap alatt lett vége a kapcsolatunknak. Ha majd ott lesz az idő akkor megtalálja mindenki a párját. (Én ráadásul férjet és gyereket szeretnék és ez sajnos sok mindenkit megijeszt de hiszek benne hogy majd megtalálom azt a férfit akivel boldogan együtt fogunk élni. Te is bízz benne. Majd sikerül.:)
2011. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi neked is sok sikert remélem találsz olyat aki ugyanúgy szeretne gyereket, mint te !


"Az egy szép dolog hogy valaki úgy elfogad ahogy vagy de ne csak erre számíts neked is szeretned kell és elfogadni úgy ahogy van."


Igen van benne nagyon sok igazság. Úgy vagyok vele, hogy mivel én sem vagyok egy plázacica gyönyörű szépség ezért én sem keresek pont olyan fiút aki külsőleg 100% "tökéletes". Ezzel tisztában vagyok.

2011. márc. 4. 11:12
 10/24 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is pont így éreztem, ahogy te. 18 és fél éves koromig nem kellettem senkinek... de még csak csókolni sem csókolt meg senki. Én is azt hittem, hogy ritka ronda vagyok (utólag visszanézegetve a képeket ez nem volt így, csak a magabiztosságom hiányzott és az jött át a gúnyákon, amiket magamra rángattam), Aztán jött egy fiú, akit szinte szó szerint oda löktek hozzám, mert egyikünk sem mert kezdeményezni. Vele jó volt egy darabig, de aztán megcsalt és utána sorozatban kaptam a pofonokat. Ha nagy ritkán rám is nézett valaki, csak max addig kellettem neki, míg megdöntött vagy megcsalt vagy akármi... 25 éves koromra kikészültem és már nem hittem el, hogy valaha is kellek valakinek.

És pont akkor jött a nagy Ő, a tényleg igazi és azóta is vele vagyok és nagyon boldog.


Amúgy biztos vagyok benne, hogy a csalódásimat a tapasztalatlanságomnak, határozatlanságomnak köszönhettem.


Kitartást neked és fel a fejjel. Az én tanácsom, hogy ne add fel, de ne akarj mindenáron pasit. Plusz éld az életed és ne is foglalkozz ezzel. A pasik megérzik, ha valaki kétségbeesett és ahhoz nem fognak közeledni. Nálam is így volt, igaz mondták ezt nekem is, de nem tudtam nem elkeseredett lenni... utólag látom, hogy csak lazulnom kellett. Amikor már nem érdekelt a dolog jött az igazi az életembe. Hozzáteszem, azóta már több pasinak is kellettem volna... hihetetlen.


Fel a fejjel!

33N

2011. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!