Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exemet?

Figyelt kérdés

Szakítottunk,de szeretjük egymást,amíg a szeretet megvan,úgy gondolom van esély,viszont rengeteget veszekedünk,azt is csak skype-on,élőbe jól elvagyunk,munkatársam.

Nem tudom mit kéne tennem,mert nem zúdíthatom rá a dolgokat beszélgetéssel,más női praktika kéne.

A baj még az,hogy attól tartok,kalandvágyból más nőknek csapja a szelet,persze eddig nem volt senki neki,csak félek,és többnyire ez is a vitáink oka.

Viharos a korszak,de úgy gondolom menthető a helyzet,csak nem tudom hogy álljak neki.

Olyan tanácsokra nincs szükségem,hogy hagyd a fenébe,és az ehhez hasonló utalások mind piros kezet kapnak,mert TANÁCSRA van szükségem,hogy HOGYAN,esetleg a saját sztoritokat is leírhatnátok hozzá-ha van:)

26L


2011. márc. 4. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kérdésem az, h "muszáj" skypolnotok? Vagyis messze laktok egymástól? Mert ha nem, akkor szerintem (már ha újra összejön a dolog, amit én olvasva a kérdesedet őszintén remélek) akkor inkább többet találkozzatok. Vagy ha már azt nem lehet, akkor telefonon. Sokkal közvetlenebb telefonba, kényelmesen az ágyban fekve egymás fülébe búgni, mint a gép előtt ülve...szerintem. Vannak családi kedvezmények, amik kapóra jöhetnek ilyenkor. De mondom...minél több találkozást javaslok!!!

L, 23

2011. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,csak ennyi balhé után most még nem szeretném megkérdezni,pedig nagyon szeretném:(
2011. márc. 4. 09:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, a skype felejtős.A barátnőm is imád skypon veszekedni...élőben más a dolog.Én is azt javasolnám,mint az első-legalábbis akkor,ha mindenképp Te akarsz kezdeményezni.Más női praktika-egy 26éves nőnek már azért tisztában kellene lennie a saját "fegyverarzenáljával".Egyébként,ha ez egy több éves kapcsolat volt,és a szeretet még megvan,akkor lehet akárhány lány körülötte,rád mindig máshogy fog tekinteni,ez előny számodra.Írtad,hogy a munkatársad,én a helyedben kihasználnék minden alkalmat,hogy megpróbáljam visszahódítani,ha mód van rá akkor flörtölj vele-ha vevő rá,akkor később jöhet a találkozgatás,meg miegymás.
2011. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja,erre az időre a félelmeidet vidd le a pincébe,mert ezzel az őrületbe lehet kergetni a férfiállatot.Előző voltam,21/F.
2011. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megjegyezném, a szeretet nem azonos a szerelemmel. Velem 2 hónapja szakitott a barátom mert nagyon szeret, de nem szerelmes belém. Nem érzi a lángolás, amiért fenn akarná tartani a kapcsolatot. De szeret és örökké fog is.

Ennek ellenére már más csaja van.

Én ezt nem értem. Ha én szeretek valakit akkor nekem nem kell más.

Ezt csak azért mondtam el, hogy figyelj erre mert mondhatja hogy szeret de ez sajnos nem mindig azt jelenti, hogy szerelmes és csak Téged akar.

2011. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát elég sok lány legyeskedik körülötte és vevő az ilyen dolgokra,hogy az egóját növelje,de szerencsére senkivel se kezdett ki komolyabban.Ettől félek én is,hogy hiába szeret,attól még találni fog mást:(

Tudom,hogy sokmindent elrontottam,és tudom miket hibáztam,a túlzott vita miatt történt a szakítás,túl sokat voltunk együtt,nem volt szabad terünk szinte egymáson kivűl.Mindez 1 hónapja,és most döbbentem rá azokra a dolgokra,amik idáig juttattak minket,főleg az én hibámból,de nem tudom hogy kezdjek neki,mert tudom,hogy szeret,szerelmes is!!-az ő állítása szerint,és mindenkinek ezt mondja,de úgy érzem,elutasító velem néha.

2011. márc. 4. 11:49
 7/11 A kérdező kommentje:
és ahogy itt olvastam,pár napja találtam az oldalra,rengetegen panaszkodnak a túl sok vita miatti szakításra/gondokra,de ha még ég a tűz,a szeretet,addig úgy gondolom,lehet mit tenni,csak ez a nagy dilemma,hogy mit,és hogyan.
2011. márc. 4. 11:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Vitákkal nem fog sokat előre mozdulni a dolog. Ki akar egy életen át nonstop vitatkozni??

Nem rég hasonló cipőben jártunk. Megmondtam a feleségemnek, hogy nem vagyok vevő a folytonos vitákra, problémázásra, kötekedésre, nem érdekel mi a következménye, ezt így nem akarom. Szerencsére egy ideje visszavett, azóta rendeződött a helyzet. 30F

2011. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A veszekedés, a viták megölik a kapcsolatot. Ezeket mellőzni kell. A problémákat persze megkell beszélni, ez a nehéz úgy megbeszélni hogy ne legyen belőle veszekedés és meg nem értés. A kommunikációt gátolja sokszor hogy mindenki a maga igazát hajtja. Kérd meg, mondja el ő hogyan látja a dolgokat szerinte mi a probléma, min kéne változtatni javitani. Ne szakitsd félbe, gondold át Te is amiket mondd, próbáld beleélni magad a helyébe ez sokszor segit.

Amit szintén nem szabad: a veszekedéstől való félelmetekben szőnyeg alá söpörni a problémákat.

Nem tudom Nálatok hogyan miből robban ki a vita, de nekem segitett hogy amikor valamit mondott nem szóltam rögtön vissza kaffogva és őt hibáztatva, hanem nyugodtan kijelentettem illetve rákérdeztem dolgokra. Igy ő elmondhatta mi a gondja bánata, nyugodt maradt és nekem is több esélyem volt megértetni vele az én teóriámat mint amikor a vitáktól már ideges és elborult az agya.

Remélem érted amit mondani akarok. Nekem ezzel sikerült jobb irányba terelni a dolgokat, bár mi már nem értünk el vele túl sokat mert késő volt mindenhez. Ő már nem szerelemmel szeretett. De azért arra jó volt, hogy sokkal figyelmesebb és kedvesebb lett, már meghallgatott engem is meg is értett szóval újra tudtunk normálisan beszélgetni egymással. Viták és sértődések nélkül.

2011. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem sikerülni fog helyrehozni ami elromlott!! Őszintén kívánom!
2011. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!