Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki már követett el hasonlót:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már követett el hasonlót: hátsó szándék nélkül nem lehet ráírni valakire?

Figyelt kérdés

Elég érdekes kapcsolatunk volt... de egy éve, februárban én mondtam, hogy hagyjuk abba, ami egyrészt megbántotta, másrészt megkönnyebbülés lehetett szerintem, mert iszonyat kevés szabadideje volt (egyetem + sport). Nem tudom, hogy kiérezte-e az egészből, hogy támogatom az életében és a céljaiban, csak épp már nem lehetett bírni, hogy se előre, se hátra, egy éven át "kínlódtunk" egymással, és szinte csak a szenvedély volt meg, kiélni annyira nem sikerült a dolgot :D

Azóta semmilyen kapcsolatunk nem volt, semmit nem tudunk egymásról.

Ha most érdeklődnék felőle, nagyon hülyén venné ki magát...? Fiúk, ti automatikusan árnyaltabb szándékra gondolnátok? Vagy zokon vennétek? Az esne a legrosszabbul, ha nem érkezne rá válasz, inkább hordjon le, akkor legalább megtudom, mi van mostanság vele :D


A hátsó szándék azért maradna ki belőle, mert tudom, hogy most sincs ideje semmire, de szeretetben váltam el tőle, és az éjjel végigolvastam az egy év alatt összehozott szellemi termékeinket :) Végülis ezért jutott eszembe...

Csak nem akarok hülyét csinálni magamból...

Öhm, tapasztalat?


2011. márc. 4. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Együtt voltatok vagy csak baráti viszony volt köztetek?
2011. márc. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Baráti egyáltalán nem volt, de azt sem merem ráfogni, hogy iggazi párkapcsolat :S Húzós évünk volt, de nekem azért belefért volna, kisebb-nagyobb áldozatokkal, neki viszont alig volt ideje. Ezért is kommunikáltunk egymással sokat máshogy.
2011. márc. 4. 06:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam egyáltalán nem jönne ki hülyén. És látszik, hogy vannak hátsó szándékaid, de ez sem baj. Csak ne próbáld meg letagadni, mert vannak. Mert te még mindig érzel valamit iránta.

Szerintem írj neki, kérdezd meg, mi van vele. Ha sportol és tanul, azért lehetne rád is ideje, a legnagyobb sportolóknak is van ideje a barátnőjükre, ha van nekik, ez viszi őket feljebb, egy jó kapcsolat csodákra lehet képes a teljesítménynövelésben is.

sok sikert!

2011. márc. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy érzek :) De azt külön kell választani. Nem csak magam miatt szakítottam meg vele a kapcsolatot, hanem azért is, hogy "egy gonddal kevesebb" legyen neki. Tetszik, amit csinál.

A szabadidővel meg az a gond, hogy orvostanhallgató, most jár a végefele (ja igen, az alapdiploma végefele, utána még lesz 9 év tanulás, már csak ezért sem gondolkozok semmiben), és profi jégkorongos... az is lehet, hogy külföldön van... ki tudja. Én nem álltatom magam, egyszerűen semmi ilyet nem kívánok tőle.

2011. márc. 4. 07:06
 5/8 A kérdező kommentje:

De, ti írtatok már így valakinek? Nem volt gond belőle?

Eddig hülyeségnek tartottam az ilyesmit, de azért mégiscsak...

2011. márc. 4. 07:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ideje néha levelezek egy lány ismerősömmel. Mindketten szabadok vagyunk. Találkoztunk is, tehát randiztunk. Viszont tényleg hátsó szándék nélkül és ezzel mindketten tisztában voltunk.
2011. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hátsó szándék nélkül írni valakinek, de neked vannak hátsó szándékaid. Gondolom, nem barátilag érdekel mi van vele, mert baráti kapcsolat nem is volt köztetek.

Én ilyen esetben nem nagyon írnék, mert mindkettőnk nehezebben tudna tovább lépni. Inkább akkor beszélgetnék vele, ha már teljesen elmúlt minden, amit iránta éreztem, meg neki is, csak valami barátság félét éreznék iránta, de amúgy semmilyen más vonzalmat.

De ez én vagyok, attól te még írj neki, ha jól esik!

A tapasztalataim szerint egyéntől függ, hogy reagál. Volt olyan exem, aki már azért megsértődött, hogy köszöntem neki, volt olyan, akivel mikor találkoztunk, kellemesen elbeszélgettünk.

Azt se felejtsd el, hogy ha esetleg már van valaki más az életében, nem biztos, hogy szívesen levelezget az exeivel.

2011. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Öhm, igen, ha van valakije, akkor én nem engedném, csak egyszer válaszolhatna, és elmondhatná, mi a helyezt :)

Mondom, ez a jobb, amiatt aggódok, ha nem is válaszol nekem. Az tényleg rosszul esne, mert egy éven át támogattam, tűrtem. Ő is. És most is amiatt aggódom, hogy mi lesz, ha lesérül, stb., mert akkor búcsút mondhat az orvosi pályafutásának (sebész a balesetin :S). Egyébként kevés lány van, aki ezt bírná, úgyhogy kicsit meglepődök majd a híren, ha komoly kapcsolata van azóta. :D

Most csak tudni szeretném, hogy hogy alakultak a dolgai, nem azért írnék, hogy kezdjük újra. Csak tudni akarom, hogy rendben van :)

2011. márc. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!