Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
van egy pasi akivel nagyon szeretjük egymást,de még nem vagyok együtt,az most nem lényeg,hogy miért,de hamarosan össze fogunk jönni.azt mondja h nagyon szeret meg nagyon tetszem neki,meg ilyenek,de.....ma eléggé megbántott.nekem van egy kisbabám,és ő ma azt írta nekem msn-en,hogy változtatni szeretne rajtam.erre én kérdeztem tőle h miért,mert nem igazán értettem h mire gondol.írta h nagyon tetszem neki,mert szép vagyok,meg imád,de úgy nézek ki mint egy átlagos anyuka.nézzek ki úgy mint egy vagány anyuka,mert ő azt szeretné ha neki lenne a legszebb,és legszexibb barátnője.h ne legyek ilyen átlagos.járjak szolizni,öltözzek szexibben,meg ilyenek.mintha szégyellne vagy nem is tudom,én így érzem.ha szeret akkor nem úgy kéne szeretnie ahogy vagyok?lehet nem a legszexibben öltözködöm,de nem is igénytelenül,csak annyi h nem követem mindíg a legújabb divatot.hát ezzel összetiporta a maradék önbizalmam is.mi a véleméynetek erről?ez nektek is rosszul esne?vagy én reagálom túl?azt írta h nem akart ezzel megbántani,de ennek ellenére ugyanúgy szeret,csak majd változtat rajtam.kicsit most csökkent a lelkesedésem h a barátnője legyek,pedig már fél éve várunk arra h végre együtt legyünk.így is kellek neki.de akkor miért akar megváltoztatni?nem értem.nem tizenévesek vagyunk.
2011. márc. 3. 20:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát ez az.ha én szeretek valakit,én szeretem mindenhogyan.főleg h így ismert meg,akkor nem értem h mért akar megváltoztatni.főleg h azt mondta h szeret így is meg tetszem neki.akkor mért akar megváltoztatni?nem értem.meg ő se tett az én kedvemre azzal h leborotválta a fejét.de nekem így is tetszik mert szeretem.
2011. márc. 3. 21:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Te sem mondtad, hogy az istenért, nehogy leborotválja a fejét, ő sem mondta, hogy márpedig te ribisebb leszel, vagy véged.
2011. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem esne rosszul Én szerintem túl reagáltad. Bizonyított tény, h a férfiaknak sokat számít a külső. Nagyon fontos, hogy egy nő mennyit ad magára. Te meg egyből a szívedre veszed a dolgokat. Ha te nem akarsz új cuccokkal beújjítani, akkor ne tedd, de ne csodálkozz majd, hogy elhagy, senki nem akar egy rongyos polós nővel lenni.

Nem megváltoztatni akar, csak azt szeretné, hogy többet foglalkozz magaddal ,a külsőddel.

2011. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
na azért kedves utolsó ácsi.mint már írtam nem vagyok igénytelen,tehát nem szakadt pólós nő vagyok.soha az életbe nem jártam szakadt dolgokba,főleg pólóba nem.a melegítöket sem szeretem.farmer,amit a legjobban szeretek,meg hozzá egy normális felső,vagy pulcsi.meg szeretem a magassarkút.tehát írtam h nem vagyok igénytelen,de ő többet akar.h legyek kihívó meg szexi.de ha ez tőlem messze áll akkor mit tegyek?ő anno nekem azt mondta h bárhogy is néznék ki ő akkor is szerete.érdekes most meg meg akar változtatni.na mindegy.
2011. márc. 4. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!