Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
van egy pasi akivel nagyon szeretjük egymást,de még nem vagyok együtt,az most nem lényeg,hogy miért,de hamarosan össze fogunk jönni.azt mondja h nagyon szeret meg nagyon tetszem neki,meg ilyenek,de.....ma eléggé megbántott.nekem van egy kisbabám,és ő ma azt írta nekem msn-en,hogy változtatni szeretne rajtam.erre én kérdeztem tőle h miért,mert nem igazán értettem h mire gondol.írta h nagyon tetszem neki,mert szép vagyok,meg imád,de úgy nézek ki mint egy átlagos anyuka.nézzek ki úgy mint egy vagány anyuka,mert ő azt szeretné ha neki lenne a legszebb,és legszexibb barátnője.h ne legyek ilyen átlagos.járjak szolizni,öltözzek szexibben,meg ilyenek.mintha szégyellne vagy nem is tudom,én így érzem.ha szeret akkor nem úgy kéne szeretnie ahogy vagyok?lehet nem a legszexibben öltözködöm,de nem is igénytelenül,csak annyi h nem követem mindíg a legújabb divatot.hát ezzel összetiporta a maradék önbizalmam is.mi a véleméynetek erről?ez nektek is rosszul esne?vagy én reagálom túl?azt írta h nem akart ezzel megbántani,de ennek ellenére ugyanúgy szeret,csak majd változtat rajtam.kicsit most csökkent a lelkesedésem h a barátnője legyek,pedig már fél éve várunk arra h végre együtt legyünk.így is kellek neki.de akkor miért akar megváltoztatni?nem értem.nem tizenévesek vagyunk.
2011. márc. 3. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon bunkó dolog volt tőle, már bocsi :/ Nekem nem tetszene ha akárki is akármit meg akarna változtatni. Úgy szeressen ahogy vagyok
2011. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott, mert előbb utóbb ő hagy ott téged.
2011. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szamóca. ***** válasza:
67%
szerintem viszont ez akár egy jó kapcsolat alapja is lehet... már nem az hogy nem tetszel neki így, hanem hogy szépen, tisztán eléd tudott állni. én nem értek egyet azzal a teoriával miszerint mindenkit ugy kell szeretni ahogy van. illetve de, ez így igaz, de még a leg imádottabb emberben is találhatsz néha olyan "hibát" (ami persze nem feltétlen hiba) amin apró változtatásal tökéletesíteni lehet a te ízlésedre. nem a legjobb hogy megfogalmazodott ez benne, de hidd el: attól hogy sok más pasi ezt így nem merte volna neked mondani még nekik is eszükbe juthatott. szerintem ne sértődj meg ezen. gondold végig, megéri-e neked, mennyiben tudnál ezen úgy változtatni hogy az az egyéniségedet ne sértse, és találd meg azt a középutat ami neki is jó, és neked is
2011. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az már régen rossz, ha megakar változtatni. Ebből a viselkedésből szerintem az jön le, hogy még nem szeret igazán. Ha szeretne tiszta szívéből mindegy lenne neki, hogy milyen ruhákba jársz.
2011. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora bunkó!

Én a helyedbe ott hagynám! Ha szeretek valakit akkor nekem ő a legszebb, és nem akarom megváltoztatni...

2011. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ízléses külsőt akarna neked, még megérteném, de úgy látom, legalább plázacicát csinálna belőled.
2011. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ebbe túl sokat nem kell beleképzelni, ha nagyon idegen a stílus tőled ne tedd, viszont egy kicsit te is alkalmazkodhatsz. És te is nyugodtan szólhatsz neki, ha kitérdelt, lógó se.ggű gatyákban jár. Ez szerintem belefér simán.
2011. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jah amikor meg ő mondta nekem h lehet h kopaszra borotválja a fejét,és kérdezte h nekem bejönne e kopaszon,én erre annyit írtam neki,hogy nem szeretm túlságosan a kopaszokat,de el tudnám fogadni ha muszály.és megtette,leborotválta a fejét.szóval akkor neki meg ennyit számít az h nekem mit tetszik és mi nem?
2011. márc. 3. 21:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Te is kijelentheted, hogy a stílusod marad, vagy kellesz így, vagy nem.
2011. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekees... Az én szerelmem szakadt pólóban, és melegítő gatyában is gyönyörű nő...


30/F

2011. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!