Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátnőm az Ex pasijáért, mert rájött, hogy ő fontosabb neki mindennél. Őt értem hagyta el és most fordítva is megtörtént. Megmondta, hogy velem semmi gondja sincs, csak nemtudja miért, de őt jobbanszereti nállam. Ő az első pasija, vele vesztette el... Már 3* szakított vele, mert nem akart örökké vele lenni. Nagyon szeretném visszakapni! Mióta kidobott kikészültem lelkileg és testileg egyaránt :(

16/F


2011. márc. 3. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az érzés teljesen természetes, idővel múlik majd. Lesz idő, amikor rá se ismersz majd a mostani énedre. Szerencsés esetben azt is belátod, hogy TE jobbat érdemelsz ennél, nem kell, hogy sokadik próbálkozás legyél egy éretlen lánynál, aki nem tudja magát túltenni egy se-veled-se-nélküled kapcsolatán. Addig is tarts ki, ne alázkodj meg, ne csinálj magadból bohócot, legyél erős! Legyél férfi! (Még ha nem is vagy az, viselkedj úgy!)
2011. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hy!

Nem kell izgulnod , mert van még esélyed!!!

Igaz az a hátrány hogy nem te vetted el neki a szüzességét,mertugyebár akivel elösször csinálod arra 20év mulva ugyanúgy fogsz emlékezni csak addigra már mást szeretsz és mást ölelsz.

A lényeg ami lényeg ,ha eddig szétmentek 3xor akkor 4-xer is szétfognak menni(ami egyszer nem működött az másodszor sem fog működni)És ez így is lessz.Én a helyedben ezt a lány nagyívben elkerülném ,kitörölném az életemből.16éves vagy és annyi mindent kell még megtapasztalnod és nem csak azzal az egy nővel!!!A lényeg az hogy szerintem érdemes lenne tovább lépned egy másik lánnyal ,mert úgy könyebben is felejtesz,és ha összejössz ezzel a kiscsajjal akkor valószínű hogy ugyanugy dobna valaki másért aki egy picivel jobbnak tűnik neki abban a pillanatban.

Ha akarod ,akkor visszaszerezheted ,de számolnod kell a következményekkel ,hogy úgysem lessz a tied örökké(és egy nőben sose bízz meg még ha sír is),és ott van az is ha visszahódítod akkor elcsattanhat egykét füles az extől is ,mert gondolom ő sem fogja csak úgy hagyni ha csak nem egy puding.

Fogadj el Tőlem 2 jótanácsot!!

1Soha ne bízz meg senkiben!!!

2Exekkel és házinyulakkal sosem kezdünk!!!

Ha ezeket betartod egykettő kellemetlenségtől megóvhatod magad a következő éveid során(de nem mindentől)

Üdv!

2011. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!