Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról az elméletről, hogy egy komoly, érett párkapcsolatban minden körülmények között őszintének kell lenni a másikkal?
2011. márc. 3. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ennyi a minimum ami elvárható!

19/f

2011. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Hm többnyire. De nem minden hülyeségben, néha alkalmazkodni kell.

Tudod

Bnőm megkérdi: Szted kövér vagyok?

Ha erre azt mondanám h "én is látom h felszedtél 1-2 kilót az elmúlt hónapban, de ettől nekem még ugyanúgy tetszel" akk megsértődne, kiakadna, és egy hétig ezen kattogna az agya. Ehelyett inkább annyit mondok "nem".

2011. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Őszintének kell lenni, de ez nem azt jelenti, hogy mindent el kell neki mondani, minden terhet az ő vállára is átpakolni. Vannak olyan nehézségek, amit magadnak kell vinni.
2011. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

12.49

Itt a probléma. Hogy megsértődne. Tehát nincs semmi következetesség a kérdésben. Ha én ilyet megkérdezek a páromtól azt várom, hogy őszintén válaszol. És nyilván tisztában vagyok vele, hogy nem azért mondja, h köcsög legyen velem. Mert nyilván te sem azért mondanád...

2011. márc. 3. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő is tisztában van vele h nem köcsögségből mondanám, de ettől még rosszul esne neki, h én is látom h felszedett pár kilót.
2011. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én mindig őszinte voltam. Ha hülyén nézett ki a csajom akkor megmondtam neki. Vagy bármi másban őszinte voltam. Fél évig tartott.

Hiába mondják, hogy az őszinteség fontos, nem szeretik hallani a rosszat.

2011. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyik alapszabály nálam
2011. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapszabály nálam is az őszinteség de mégis van,hogy hazudok.Volt,hogy a párom szó szerint egy nulla volt az ágyban ,de mégis azt mondtam,hogy ohhhh de jó volt:) És,hogy miért? Mert egy férfiban örökre nyomot hagyna ha ilyenkor őszinte lennék.Másik példa.Van olyan csaj akire féltékeny vagyok.Egyszer szóvá tettem és hatalmas veszekedés lett belőle nem is egyszer újra szóba került a dolog és mindig én jöttem ki belőle rosszul.Ilyesmihez mostanában igyekszem jó képet vágni pedig valójában majd felrobbanok a dühtől.Ha megkérdezi:féltékeny vagy? áááá nem! Hazugságok,amikben ha őszinte lennék már nem lennénk együtt.
2011. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de milyen kapcsolat az, amiben nem mondhatod ki őszintén a véleményed, és mindig oda kell figyelni, h "jaj csak ilyet még véletlenül se mondjak?"
2011. márc. 3. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Éppen a komoly kapcsolatban félnek az emberek az őszinteségtől. Egy kevésbé komolyban inkább mernek őszinték lenni, mert nem félnek attól, hogy a másik megharagszik.
2011. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!