Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mért jó ez nektek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mért jó ez nektek? Kort és nemet is.

Figyelt kérdés
Mért van az hogy félénkebb srác vagyok de nehezebb bnöt szerezni, noha hiába vagyok érzékeny,hüséges,romantikus és a nöt tisztelem és igyekszek megtenni mindent h a kedvében járjak..22f
2011. márc. 2. 22:31
 1/5 anonim válasza:

nehez erre valaszolni :S

minden lany kulonbozo de megis egyforman gondolkodunk errol- arrol!

az, h cuki vagy, kedves es tiszteled a noi nemet az mind nagyon szep es magasan becsulendo. de ennel azert tobbre is szukseg van. a kisugarzas a legfontosabb illetve sokan szeretjuk a humort. ha meg tudsz nevettetni egy lanyt, szerintem az mar fel siker :))

masreszt viszont nem sokan szeretik a visszahuzodo egyenisegeket.. en sem peldaul ! egy eletunk van ( mar amire emlekszunk is ) es igenis meg kell mutatni, h mi lakozik legbelul..

a visszahuzodo sracok unalmasak !


remelem megfelelo valaszt irtam !

;)


22/L

2011. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze. a humorral nincs baj,megtudok nevettetni lányokat.csak nehezen oldódom fel és ismerkedem..szal nincs esélyem..
2011. márc. 2. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz: ne legyél félénk :D

Ha működő megoldást szeretnél, akkor azt javaslom, hogy próbálkozz az internetes társkereséssel. Akkor az első pár beszélgetés úgyis e-mailben, üzenetben vagy chaten lesz, ott pedig mindenképpen könnyebb kommunikálni. Tudom, mert én is félénk voltam régebben :)


23F

2011. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PT-Daniel ***** válasza:

valahogy rakattantam mostanaban a metaforakra.... remelem, erted igy is:


Sok lany inkabb meglovagol egy bikat, mint, hogy egy papucsban csoszogjon!

2011. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kisherceg85 válasza:
Legyél buta bunkó és nyert ügyed lesz...az jön be a csajok 90%-ának....persze kivételek mindig vannak...
2011. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!