Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért jó dacból nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért jó dacból nemet mondani?

Figyelt kérdés

A srác bejön,a dumája bejön,a stílusa bejön,az udvarlási módszere szintén bejön,azaz,úgy,shogy van,abszolút bejön.Valamiben hazudott régen(nem fontos dolog,apróságok,de megváltozott,és már nem teszi ezt),és ti emiatt berágtok rá,és utána,a srác akárhogy is vergődik(és tényleg,eszméletlenül bejön nektek,és jólesik,amit csinál),ti dacból nemet mondotok,pedig tudjátok,hogy boldogok lehetnétek,együtt...

Miért jó ez?Főleg akkor,mikor látjátok,hogy a srác már a padlón van,és teljesen elmegy az esze,úgy megbolondul irántatok,annyira sokat jelentene neki,ha nem mondanátok nemet,legalább megpróbálnátok?

Hogy bírtok mégis nemet mondani egy ilyen srácnak(azaz aki ennyire bejön,szimpatikus,etc)?Úgy értve, tényleg, nagyon szimpatikus,és hihetetlenül kedvelitek.Akkor miért kell mégis nemet mondani neki?Egy ballépés miatt?


2010. dec. 20. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán dacból nem mondok nemet olyannak, aki minden tekintetben megfelel. Van valami a háttérben szerintem.
2010. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Igaza van az elsőnek... Ha olyan marhára tökéletes lennél, mint amilyennek hiszed, hülye is lenne a csaj nemet mondani, akkor csak magával szúrna ki...
2010. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább tedd fel úgy a kérdést, hogy a lányok miért nem képesek őszinték lenni, amikor elutasítanak egy fiút.
2010. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

azért mer vergődsz a padlón, utánuk csúszol hason és rimánkodsz hogy mondjanak igent. ezért mondanak nemet nem másér. látják hogy bármelyik pillanatban megkaphatnak, igy már nem vagy érdekes. ezt már elszúrtad, mert ha ezután meg is ráznád magad és férfiként viselkedve hátatforditanál nekik, akkor se mennének utánad mer már eljátszottad a becsületed, te már csak egy földöncsúszó féreg maradsz, aki képes megalázkodni egy lányér...

valsz nem is vagy már szimpatikus neki...

2010. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor most mit tehetnék,verjem meg netán,hogy "húdeférfiaslegyek"?Törjem el a karját,vagy mi?Nekem nagyon kellene ez a lány.
2010. dec. 20. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Azt gondolod, hogy attól leszel FÉRFIAS, hogy megversz valakit, ráadásul egy lányt? Szánalom.

Nem kellesz neki, ez van, sajnálom.

2010. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mondanék igent a srácnak, ha zaklatna és eldöntené helyettem, hogy nekem márpedig ő kell.
2010. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az elottem szoloknak igazuk van... lekell kattanj a csajrol mert nala nincs sok eselyed ezek utan, inkabb szedj fel 1 masikat s kesz 4miliardbol van valasztek boven, s akkor meg azis lehet h raeszmel milyen kemeny tag vagy ha latja h osszeszedsz mondjuk 1 masik jo csajt, erre nemgondoltal? tedd feltekennye vazzeg...
2010. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!