Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl, hogy szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl, hogy szakított velem az első barátom, aki a mindenem volt?

Figyelt kérdés

2 hónapja történt, de egyre rosszabb állapotban vagyok.

Ő is nagyon szeretett, csak elmúlt a szerelme . Nem tudom mit csináljak, úgy érzem, belehalok.


2011. márc. 2. 20:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nyugii foglald le magad valamivel, keress valami hobbit lehetőleg olyat hogy ne keljen sokat gondolkozni, valami sport de lényeg hogy ne ülj és agyalj ezen!Túl kell tenned magad rajta nem tesz jót neked se hogy rossz kedved van és a környezetedben lévők kedvéd is elrontod vele, keress valakit próbálj meg egy új kapcsolatot az biztos hogy segít de lényeg hogy ne törd magad azon hogy vége :D
2011. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hidd el ez tipikus. Mással is mindig megesik.


Egyébként nem Ő hiányzik neked, hanem a kapcsolat, hogy ott volt valaki és szeretett. Idővel elmúlik, annál gyorsabban minél gyorsabban találsz valami elfoglaltságot ami elvonja a figyelmed.

Ha folyton csak üldögélsz otthon, akkor is elmúlik, csak rohadt lassan.

2011. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Velem a barátnőm szakított ugyan ilyen indokkal.

Fél évig szeretett nagyon aztán hirtelen már nem és vége lett. Én is elég rosszul vagyok miatta. :(

2011. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De nekem Ő hiányzik, én még nagyon szerelmes voltam amikor szakított, és most is.
2011. márc. 2. 20:47
 5/25 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem Ő hiányzik neked, hanem a kapcsolat, hogy ott volt valaki és szeretett."


Milyen igaz.


"Ha folyton csak üldögélsz otthon, akkor is elmúlik, csak rohadt lassan."


Igen, ha nem vagyok otthon akkor szinte eszembe sem jut, mert leköt a suli meg a haverok de ha otthon ülök akkor csak rá gondolok. :(

2011. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
És visszaszerezni hogyan tudnám esetleg? Hiszen még szeret, csak a problémák miatt lett vége, amin tudnék változtatni.
2011. márc. 2. 20:48
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy én a nap minden percében rá gondolok, akárhol vagyok, akármit csinálok. (buszon, iskolában, otthon, tanulás közben) és még éjszaka is felébredek miatta.
2011. márc. 2. 20:50
 8/25 anonim ***** válasza:
azt írtad hogy elmúlt a szerelme
2011. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hát ez az. Én se tudom hogy kéne visszaszerezni a barátnőm, mert már elmúlt a szerelme.

Én is felébredek éjszaka és olyan nehéz visszaaludni.

2011. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen, mert azért szakított, mert még szeret, de már nem szerelmes. És bűntudata lenne, ha így járnánk tovább.
2011. márc. 2. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!