Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha bnőd bejelentené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha bnőd bejelentené h terhes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:

először is baromira meglepődnék, hogy van barátnőm?!

komolyra fordítva a szót. ha lenne barátnőm akkor valószínűleg szeretném, így még ha meglepne is a dolog örülnék neki. elvégre gyerekünk lesz aki remélhetőleg olyan szép lesz mint Ő, vagy annyira nem mint én :D

szóval örülnék.

2011. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én lány vagyok,barátom biztos örülne neki.Kb 1 éve mikor elkezdtem gyógyszert szedni konkrétan rákérdezett,hogy azért szedem-e,hogy ne tudjon csalni óveszerrel...(én nem vágyok gyerekre, bőven elég babázás nekem a nővérem 2 pici gyereke:))20L
2011. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kortól és helyzettől függ.. Ha ő az életem értelme és idősebbek vagyunk már, gondoltunk arra, hogy szeretnénk gyereket, akkor természetesen örülnék neki nagyon.. :)
2011. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez jelenleg nem lehetséges mert nincs barátnőm de ha lenne és terhes lenne nem örülnék neki mert tanulok és még magamat se tudom eltartani nem hogy egy gyereket.

A lány szülei meg biztos kiakadnának.

2011. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elővennék egy számológépet és egy naptárt.
2011. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit szólnának? "menj abortuszra". Csak a gyerek megcsinálására képesek.
2011. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mit szólnának? "menj abortuszra". Csak a gyerek megcsinálására képesek."


Ja persze, ezért is csak a férfiak a hibásak. Ha a hülye ribanc nem veszi be a fogamzásgátlót, arról mi mit tehetünk. Amúgy meg kettőn áll a vásár. Mindkét félnek gondoskodnia kéne a védelemről, nem pedig utólag sírni, hogy most mi legyen.

2011. márc. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nagyon-nagyon boldog lennék! Erre várok egész életemben...
2011. márc. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Ha a hülye ribanc". Miért kell már egyből pocskondiázni a nőket??? Fogamzásgátló melett is teherbe lehet esni mellesleg te nagyon hülye. A férfiak képesek úgy leszarni ha egy nőt felcsinálnak, mintha ott se lettek volna amikor megtörtént. És lássuk be a férfiak nagy rész ilyen. Szánalom a köbön. Mellesleg úgyis ők az első számú hibásak mert belőlük jön a sperma, vigyázzanak ők.
2011. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!