Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális reakció ez, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális reakció ez, vagy valami baj van velem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Egyik barátnőm (aki ugyanannyi, mint én) kiderült, hogy jár egy fiúval a párhuzamos osztályból. Ez engem annyira lesúlytott. Olyan furának találom, szomorú lettem tőle. Nekem ilyen még nem jutott eszembe. Nem érdekelnek a fiúk még így. Ez most baj? valami pszihológiai betegség?
2011. márc. 2. 15:37
 1/5 Szupermókus ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Abszolut nem gáz. Ráérsz még ;)
2011. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs baj. Hamarosan kinövöd.
2011. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális te egy párhuzamos világból jöttél azért nem értem még ezt:)
2011. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled, még jó pár évig nem baj, ha nem kezdesz pasizni.


23F

2011. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz hogy nem egyedül csak nekem jutott eszembe a párhuzamos szóból a párhuzamos világ fogalma :D
2011. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!