Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Én 16/F vagyok ő 17/L!

Egy új lány van az osztályban.Olyan Rock/Metal fajta mint én szóval pont az ideálom!Észrevettem hogy óra közben többször is engem bámul,elkezdett olyan zenéket hallgatni mint én(Előtte Green Day-hez hasonló rockot hallgatott de most átváltott Rammstein,Slipknot,Metallica zenére).Megtudta hogy gitározok egy bandában és kb. 1-2 hét múlva olyanokat beszélt a bnőjével hogy neki a gitáros pasik jönnek be,de túlzottan nem foglalkoztam vele!Erre most megkért ma hogy el akar jönni velem a pénteki próbára mert megakarja hallgatni hogy milyenek vagyunk!

Most szerintetek tőlem akar valamit vagy csak kíváncsi az együttesre?Meg ha akar valamit azt miért nem kérdezi meg egyszerűen?


2011. márc. 2. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akar tőled valamit, csak abban nem biztos, hogy te is tőle. Amúgy meg miért mondaná? Ismerkedtek, barátkoztok randiztok stb...stb megy magától szavak nélkül is.
2011. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bejössz neki.
2011. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az ilyen csajoknál a petting=tapping:D
2011. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
bejössz neki,ez szinte biztos!!
2011. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meg. akar. enni.
2011. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bát.. azért nem tom.. "az is lehet hogy nem" ha racionálisak vagyunk, inkább de.
2011. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!