Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek is köcsög az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek is köcsög az ilyen?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom,akivel együtt voltam 7hónapig.Aztán egyik héten még azt állitotta,hogy szeret,és a következő héten már nem akart velem találkozni,aztán végül szakitott velem.( még a szeme is könnyes volt,amikor elmondta,hogy szakit)Aztán 2 hétig,nem voltunk együtt és mindig beszéltünk,meg hivott és keresett ....a harmadik héten már újra együtt voltunk...

Amikor szakitott azt mondta,hogy azért szakit,mert már zavarja a korkülönbség,mert hát ez egy titokkapcsolat volt.és az,hogy nem tudunk rendesen emiatt együtt lenni,meg hogy nekem is jobb lenne egy korombeli fiúval,meg hogy a tesójának is vannak már gyerekei ő meg ott áll egymagában.-

szal amikor szakitott velem,akkor megnéztem az iwiw adatlapját a szakitásunk után egy héttel és pont egy hete volt ismerőse egy lánynak.aztán később amikor már együtt voltunk ismét kiderülgettek a dolgok,hogy a csaj rólam puhatolózik,és hogy ő járt az én barátommal valszeg.abban a 2 -3 hétben...Elkezdtem nyomozni ....kiderült,hogy meg van a barátomnak a csaj teloszáma...aztán irkált neki a képe alá a lány,aztán leveleket is irogatott neki....

aztán amikor egy buszon jöttünk haza,úgy bámult,mint aki még nem látott embert...

aztán...amikor a barátom szemébe hánytam,hogy nem tetszik,hogy irkált neki a csaj a képe alá,és megmmondtam neki,hogy törölje ki,akkor persze kitörölte,de onnantól kezdve folyamatosan...amikor csak tudtam támadtam ezzel a dologgal,hogy hátha elszólja magát...persze...mindig azt mondta,hogy őt nem érdekli az a hülye ribanc(ezt ő mondta a nőre,)aztán ráorditottam,hogy ahhoz képest mégis megvan a teloszáma...aztán megnagy csend,...utána azt mondta,hogy akkor törlöm ki amikor csak akarom...meg blabla...meg az,hogy ő akar,vagy akart vmit az egy dolog...meg ilyenek...volt egy olyan eset is,hogy mielőtt szakitott volna velem,előtte való héten a barátom azt mondta,hogy elmegy a kollégájához és utána elmegy tankolni( a benzin kuton a régi munkájából fakadva sok ismerőse és barátja van)kb. 17:00kor ment el otthonról és éjfél felé ért haza....előtte én már hivtam ...de nem vette fel..és nagyon aggódtam érte,...kint vártam a hidegben 2 órán keresztül,hogy ugyan haza jött-e már vagy vmmi baja lett vagy vmi...erre mikor haza esik,már kapja is elő a teloját és felhiv,hogy bocsi csak a benzinkúton elment az időőő....na ezt őszintén ki hiszi el????....

már akkor tudtam,hogy nem stimmel vmi...meg mostanában tudtam meg,hogy az uncsi tesóm azt mondta,hogy úgy érzi,hogy nyomul rá...na ezt el mondtam a barátomnak...persze azt mondta,hogy milyen gyerekes dolog,hogy ilyenekkel foglakozom,mert,hogy ő csak viccelt az uncsimmal...persze mindig az beszél akinek a háza ég.....

Gyerekes dolog az,hogy még mindig hatással van rám az,hogy amikor elvesztettem a családomat,/anyámék akkor váltak és kicsit túl zajosra sikerült,és el is költöztünk otthonról)elvesztettem az otthonomat,új helyre kerültem...minden idegen volt,nagyon egyedül éreztem magam senki nem értett meg...és aztán fogja szakit velem,ezáltal elvesztettem ráadásul még a szerelmemet is...és gyerekes dolog az,hogy attól félek,hogy megint beüt neki vmi és megint elhagy,...vagy éppen megint jön vmi csaj...sztem nem gyerekes dolog az,hogyha féltékeny vagyok,és megvédem azt ami az enyém...és ő tett ilyenné,azzal hogy előtte ezt tette velem....

mostanság jól megvagyunk,nagyon szeretem,bmit megtennék érte...bmit...


Nektek mi a véleményetek erről a dologról,sztetek megcsalhatott ezzel a nővel??...vagy csak én fújom fel... a jelek ellenére is....mert ő mindig azt hajtja hogy csak én érdeklem és csak én kellek neki...

na sztetek?????


2011. márc. 1. 23:07
1 2 3
 21/23 Ywerd ***** válasza:
48%

Látom az ordításon sokan kattognak,köszönöm a jelzőt,hogy "az ilyen pasi kritikán aluli"...Nem vagyunk egyformák,én nem minősítettem senkit.De továbbra is kitartok az mellett hogy velem ne ordítson senki sem.Én sem ordítok senkivel pláne nem a barátnőmmel,de még a beosztottaimmal sem,érdekes hogy arra nem reagáltál kedves kritikán aluli,hogy emberek vagyunk,és az emberi méltóságunkat bizony még a párkapcsolatban sem szabad feladnunk,soha...Az nem vezet sehova,sem magánéleti sem munkahelyi szinten.

A csajnak meg annyit hogy ilyen rapszodikus személyiséggel ne csodálkozz ha menekülnek tőled a pasik,saját magadnak okozod a legnagyobb fájdalmat.Először saját magadban tegyél rendet hogy önállóvá tudj válni,érzelmileg és lelkileg , ne kelljen "kapaszkodnod" senkibe.Persze hogy jó ha van valaki,akivel megoszthatod a gondokat,de rengeteg olyan helyzet van amit egyedül kell megoldanod.Tanácsot lehet adni,meg okosakat mondani de ha beüt a mennykő legtöbbször az ember csak magára számíthat. 30F

2011. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Én se orditottam a párommal,csak felemeltem a hangom,hogy vegye már a lapot,hogy baj van.....ennyiii....
2011. márc. 3. 22:31
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem sikerülz végig elolvasni... Nem volt könnyű XD Na mindegy, ha attól félsz hogy megcsal, üljetek le beszéljétek meg. Ha úgy gondolod hogy hazudik, menj el a csajhoz ő úgyis megmondja, ha így viselkedett vele a barátod. Ha nincs semmi akkor hagyd az egészet, mert szerintem is felfújod kicsit. Ha kiderül hogy félrelépett, akkor hagyd ott, ne nézd el neki, mert ha egyszer megtette, meg fogja tenni máskor is...:));)))
2011. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!