Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a "lúzerek" buknak rám?

Figyelt kérdés

Nem is az a gondom,hogy lúzerek,mert nem nézek le senkit sem.Rossz szót használtam. Inkább úgy mondom,hogy mind mind olyan fiúk akarnak járni velem,akik vagy fiatalabbak,vagy pedig túl gyerekesek vagy nem is tudom definiálni...Nem nagyképűségből mondom,de nem vagyok csúnya. Ott a barátnőm,akit mindenki csúfol,hogy ilyen ronda,olyan ronda és egy rettentő helyes pasival jár.Rám miért nem buknak a jó pasik?Szerintetek mit rontok el? Remélem értitek kérdést..

Előre is köszi!


2011. márc. 1. 17:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti.Nem,nem a "nem jó" pasikat illetem lúzer jelzővel,hanem a szánalmasakat már bocsánat nem tudom szebben megfogalmazni. Tudjátok mit?Megfogalmazom így: Nem tisztálkodnak megfelelően,igénytelenek,bűnöznek,IQ= nulla stb...
2011. márc. 1. 20:07
 22/28 anonim ***** válasza:

"Tudjátok mit?Megfogalmazom így: Nem tisztálkodnak megfelelően,igénytelenek,bűnöznek,IQ= nulla stb..."


Talán nem a legzüllöttebb kisegítő iskolában kellene keresgélni a cigánytelep lakosai közül? Hmm... nem is tudom.

2011. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el,hogy kiforgatjátok a szavaimat.Nem is ott keresgélek egyszerűen nem tehetek róla,hogy bulikba meg mindenhol rám kattannak. Megkérek mindenkit,hogy aki nem tud értelmes választ adni,inkább tartsa meg magának a véleményét. Köszönöm!!!
2011. márc. 1. 21:12
 24/28 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem el,hogy kiforgatjátok a szavaimat"


Nem forgatunk ki semmit, te beszélsz rébuszokban.


"Nem is ott keresgélek egyszerűen nem tehetek róla,

hogy bulikba meg mindenhol rám kattannak."


Rossz bulikba jársz. Egy disco pl. 99%-ban ilyenekkel van tele.


Ha nem ez a gond akkor azzal lesz valami gebasz ahogy előadod magad.

2011. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
én a korodbeliekről beszéltem, azok is nyikhajok
2011. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

hát nem tudom.. a pszichiáterek már sztem kicsit túl messzire mentek. mi a baj azzal ha apakomplexusa van valakinek? el akarják nyomni a szélsőségeket.

én szó szerint hányok a fiatal kis emos vagy éppen dnb-s kis srácoktól. egy pasi van akit szeretek az jó 20 évvel idősebb, de mi azzal a baj? én nem tapasztalatot akarok szerezni, kipróbálgatni ezért mondtam h azok nyikhajok.

2011. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A pasi, akit szeretek nálam is 20 évvel idősebb... Nincs ezzel baj szerintem sem, csak állandóan azt mondják, hogy korán fogok megözvegyülni... Nem érdekel, szeretem és a szerelemben nem számít a kor. Amúgy a 3-5-7 év korkülönbséget mondják "elégnek"... (!?)
2011. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben járok. Szép lány vagyok, aranyos is kedves is semmi gond nincs velem mások szerint mégis kész csőd a szerelmi életem. Csak a bunkó nimfomán pasik találnak meg...
2011. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!