Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a "lúzerek" buknak rám?

Figyelt kérdés

Nem is az a gondom,hogy lúzerek,mert nem nézek le senkit sem.Rossz szót használtam. Inkább úgy mondom,hogy mind mind olyan fiúk akarnak járni velem,akik vagy fiatalabbak,vagy pedig túl gyerekesek vagy nem is tudom definiálni...Nem nagyképűségből mondom,de nem vagyok csúnya. Ott a barátnőm,akit mindenki csúfol,hogy ilyen ronda,olyan ronda és egy rettentő helyes pasival jár.Rám miért nem buknak a jó pasik?Szerintetek mit rontok el? Remélem értitek kérdést..

Előre is köszi!


2011. márc. 1. 17:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
küldj képet, és megmondom :)
2011. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Majd tán rájössz, hogy a külső(d) nem minden.
2011. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Megtalálja a zsák a foltját.
2011. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%

Most a nyikhajokról beszélsz?

Azok mindenkire buknak akiket "jó csajnak" tartanak.

A barátnőd az meg egy gúnyos kislány. Talán félreismered a pasijait. Azok gúnyos kisfiúk.

Vagy:

a pasik ismerik félre őt.

Még 1 lehetőség:

Megba**ák és otthagyják, ahhoz ennyi tökre elég, nem kell kedvesnek, okosnak lenni, elég egy lyuk aztán rotty. :D

2011. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, bocsi félreolvastam.. azt értettem hogy a bnőd csúfol másokat..
2011. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
nem mindenki tartja rondának, és te nem vagy a barátnője, kül nem beszélnél így róla.. ájj
2011. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó,nem csak a "nyikhajokról",hanem pár korombelíről is...A lényeg,hogy olyan fiú aki tényleg komoly ,kellő képpen inteligens,jóképű stb,olyannal még nem hozott össze az élet.
2011. márc. 1. 17:53
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ott a barátnőm,akit mindenki csúfol,hogy ilyen ronda,olyan ronda és egy rettentő helyes pasival jár"


Hát jó kis barátnő lehetsz.

gondolom ez a problémád a párkapcsolatokban is! (biztos nem érted ugye?)

2011. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti előttinek írtam,amit írtam:) A barátnője vagyok és én nem mondtam,hogy ronda,hiszen megvédem a kirtikáktól,csak leírtam mások véleményét.
2011. márc. 1. 17:54
 10/28 anonim ***** válasza:

A külső nem minden, ez igaz. Amúgy rám az idősebb pasik buknak. Valamiért vonzom őket. Bár amióta kezelik az apakomplexusomat már néhány fiatal srác is flörtölt velem. No nem azért, mintha te is ilyen helyzetben lennél, de nyugi! Egyszer megtalál az igazi!


Föltételezem, fiatal vagy még: nekem a barátnőm volt elképesztően szép. Nem tudott összejönni egy sráccal sem, pedig nagyon kedves személyiség is volt. Most elkerült az egyetemre: rögtön bepasizott. :) Szóval ráérsz. :)

2011. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!