Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a "lúzerek" buknak rám?

Figyelt kérdés

Nem is az a gondom,hogy lúzerek,mert nem nézek le senkit sem.Rossz szót használtam. Inkább úgy mondom,hogy mind mind olyan fiúk akarnak járni velem,akik vagy fiatalabbak,vagy pedig túl gyerekesek vagy nem is tudom definiálni...Nem nagyképűségből mondom,de nem vagyok csúnya. Ott a barátnőm,akit mindenki csúfol,hogy ilyen ronda,olyan ronda és egy rettentő helyes pasival jár.Rám miért nem buknak a jó pasik?Szerintetek mit rontok el? Remélem értitek kérdést..

Előre is köszi!


2011. márc. 1. 17:45
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszi szépen....Nem vagyok rossz barátnő,csak ez rosszul jött ki... Szeretem a barátnőmet,és mint mondtam kiállok előtte másokkal szemben.Egyébként meg ÉRTEM. Na,de mindegy,nem akarok magyarázkodni.
2011. márc. 1. 17:56
 12/28 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm szépen! :) Igen gimis vagyok,jövőre megyek egyetemre,remélem ott megtalál a szerelem. (:
2011. márc. 1. 17:57
 13/28 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem: ha voltak is fiatal pasijaim, mind gyári munkások voltak és hááát... Amióta itt vagyok én is egyetemen, azóta azért a fiatal srácok, akik flörtölnek velem is "értelmesek"... :) Csak még én nem nagyon tudok velük mit kezdeni. (Lásd: legutóbbi hozzászólásom -> apakomplexus)
2011. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
No látod, hogy látod! :)
2011. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
:) Most már kezdem kicsit pozitívbban látni a dolgokat. Egyetemen csak találok valakit :D :) Meg végülis ráérek keresgélni,nem futottam ki az időből. :D
2011. márc. 1. 17:59
 16/28 anonim ***** válasza:
A külső nem minden.
2011. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Én jóképű vagyok,és intelligens jó humorral megáldva mit szólnál hozzám?

És bizonyos kérdéseket tekintve komoly, és nem félek a lányoktól.. :D


23F

2011. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Szóval aki nem "jó pasi"( legalábbis szerinted) az lúzer?


Lehet a "jó pasik" meg téged tartanak szerencsétlen vesztesnek.


pfffffff

2011. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Én jóképű vagyok, intelligens és a humorérzékem páratlan.

Pontosan ezért kerülöm a magadfajta lányokat.

"miért a lúzerek buknak rám..." mert te is az vagy. Lányok közt nem az a lúzer aki ronda és/vagy csóró, hanem te.

2011. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Már bocs,de honnan veszítek,hogy lúzer vagyok?Egyáltalán nem vagyok az.(: Az más kérdés,hogy az általam említett fiúkat ismerem,és nem tudtam szebb illetővel jellemezni őket,mivel elég tisztességtelenek és mivel szeritnem elég toleráns vagyok nem aggatok rájuk más jelzőket,mert se nem rasszísta,se nem ítélkező emebr nem vagyok. Ennyit erről.
2011. márc. 1. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!