Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy rosszul csókol?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon rosszul csókol.

Nyálas, és rossz a szájszaga. Kedves, de nem szeretném ezt így folytatni.

Hogyan mondjam meg neki?


2011. márc. 1. 17:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Naponta legalább egy.

Javaslott a kettő.

De most nem erről van szó, hanem hogy mit szólna hozzá?

2011. márc. 3. 12:06
 12/22 anonim ***** válasza:

Hát ez sem lesz hosszú életű kapcsolat ha már az elején nem mertek őszintén beszélni a problémákról?

Hogy mondjam meg neki?

Te se leszel sokáig házas ember ha majd egyszer hozzád megy feleségül egy nő!

Udvariasan, és kíméletesen beszéld meg vele, hogy mik az észrevételeid és hogy te vele szeretnél maradni..egyáltalán nem sértegetni akarod, de ez téged kissé zavar és szeretnél megoldást találni a problémákra.


Miért majd a gyerekeid anyjával hogy beszéled meg a számtalan problémát ha majd házas leszel..sehogy, hanem lelépsz? Szóval lecsücsültök és emberhez méltóan megbeszélitek. Nem sértőnek lenni ám!

2011. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
szerintem biztosan megsértődne és összetörne:/ lehet nem a szakitástól,hanem hogy ezt igy megmondtad neki.Igen jobb az őszinteség, de hát nem minden esetben:/ szerintem mond meg neki hogy szakitani szeretnél,mert nem érzed annyira, hogy szeretnéd.
2011. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

1. Én vennék egy szájsprayt, és csók előtt a saját számba fújnék vele, majd elkezdenék hülyülni kicsit és a végen:kérsz??

2. Dobj be egy extra nyálas csókot, majd rögögd el magad, hogy Huh, ez nedvesvolt...most próbáljuk meg szárazon.


Ha kerek-perec megmondod neki a gondot, tutira megértődik, -aki ezt mondja, baromira érzéketlen, mert ez igenis megalázó!

2011. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha csak utalgat a srác akkor azt éri el, hogy a lány megsértődik, majd ha csókolózol valakivel és előtte rágóval tömi tele a szád meg spray az aztán kíméletes..úgy jön le mint aki még hülyének is nézi.

Vagy szeretne itt valaki szülinapjára vagy szex előtt szappant kapni a párjától és egy fürdésre invitálást?


Ez egy probléma és nem feltétlenül a hölgy hibája...lehet gyomorprobléma..rossz hátsó fog..kijött tömés..akármilyen fertőzés...a nyálas csók pedig a srác kedves és figyelmes elődei miatt lehet hiszen ha senki nem mondja mi a baj honnan tudja szegény lány, hogy nem csókolunk nyálasan?

Ha egy srácnak senki nem mondta eddig, hogy a szex nem az hogy feláll beteszem 10 másodperc elmegyek kiveszem és alszunk csak lelépnek meg szórólapokat adnak neki a kamasutrarol ne csodálkozón majd a leendő barátnő, hogy vajon miért ilyen a szex!

2011. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mióta jártok?
2011. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nem rég óta.

Még az elején vagyunk, de ő totálisan belém van esve:)

Én is szeretem, és semi pénzért nem bántanám meg.

Szerintem célozgatok de úgy, hogy végül is majd ő maga jöjjön rá.

Amúgy alakulnak a dolgok, mert tegnap azt vettem észre h eperízű a szája:S

Értékelem, mert ez egy nagyon szép gesztus volt tőle, csak én a szája ízét szeretem, nem pedig az epret:D

Külön külön jöhet, de így ne:D

Most majd jönnek a válaszok hogy milyen tellhetetlen vagyok stb.stb.

2011. márc. 3. 14:13
 18/22 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem hogy mióta jártok,hogy ne sértődjön meg,meg ilyenek,remélem érted:)

Esetleg rágózz ha legközelebb taliztok,és kérdezd meg hogy kér e?!

Vagy mondd azt,hogy olvastad,ha többször mosunk fogat,jobban áll a csókra a szánk. xD

Lehet hülyeség,de talán elhiszi.xD

Amúgy hány évesek vagytok?:)

2011. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
14-14
2011. márc. 4. 10:20
 20/22 anonim ***** válasza:

Ja...bocsi,akkor nem te vagy a barátom,én 16 vagyok. xD

Csak énis kicsit néha nyálasan csókolok,főleg nyelves csóknál.Nálad a sima csóknál is baj van? Mármint a bnődnek.

2011. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!