Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy rosszul, lelketlenül csinálja?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőmet, becsülöm és megbízok benne, el szeretném venni feleségül. Viszont borzasztóan lelketlenül csinál, szó szerint mindent a szexben. Kérdeztem, hogy én mit csinálok rosszul, de erre azt mondja, nincsen baj velem. Miért ennyire lelketlenül sz...pik, miért nincsen benne semmi szenvedély? Régebben azt hittem, ahogy az idő telik velünk, majd ez változik és belejön, de egyre rosszabb ez.
2010. aug. 9. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kérdezz rá hogy mi a baj, és hogy legyen őszinte mert neked ez kellemetlen, és mindennél jobban szereted, mond el neki az érzéseid..a szex igenis fontos a kapcsolatba nagyon nagyon fontos,simán szét tud rombolni egy amúgy nagyon összeillő párt..kérdezd meg mit szeretne, mond el neki mit szeretnél..muszáj megbeszélnetek:)
2010. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ő ilyen és ezt neked el kell fogadnod. Ha neked több kell, akkor neked kell mérlegelni hogy ez olyan dolog amivel együtt tudsz élni, vagy neked kell a szenvedélyesebb nő

22F

2010. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már többször megkérdeztem, mi a baj, de erre mindig azt mondja, ha ez nekem nem felel meg, akkor keressek mást. Nem tudom mit tegyek, nekem nem kell más.
2010. aug. 9. 11:25
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

hasonló szituban vagyok, csak én vagyok a lány fél, és nem intézem el ennyivel hogy "akko hagyjál" Nem tudom nálatok milyen téren van a probléma, nálunk a szexel nincs baj, sz*pással van igen. Párom azt állítja hogy ha nem szeretem csinálni akkor neki nem is lesz jó (azért a végeredmény nem ezt mutatja, de jo tudom van kicsitjó meg nagyonjó). Az én problémám hogy félek tőle, mert nem tudom hogy jó neki (ő az első olyan ember akivel szexuálisan is együtt vagyunk). próbálj vele beszélni erről, kérdezd megm iért nem szereti csinálni valószínűleg ez az oka hogy nem szenvedélyes. HA nem akarja elmondani, akkor gátlásos. Ezt neked kell majd feloldani, azzal, hogy elkezdessz te is nagyonrészletesen beszélni az ilyen dolgokról... Ha nálatok is csak egy ilyen dolog van ami nem megy, akkor próbáld mellőzni, valószínű hogy vmiért kellemeltenül érzi magát az eksön közben, fél tőle, vagy egyszerűen nem szereti csinálni.

És midnenképpen ha erről beszéltek mondd el neki hogy mennyire szereted, és hogy ezen felül is vele akarsz még lenni joo sokáig :)

2010. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

A látszat ellenére nem minden nő szexmániás még ma sem.

Talán ha nem kellene neki olyat csinálnia, amit nem szivesen tesz meg, akkor a többiben lelkesebb lenne.


Sok lány kérdezte már meg, hogy akarom-e hogy leszopjon.

Én meg mindig azt mondom, hogy igen, de csak ha ő is szeretné.

Meglepően sokan válaszolták, hogy "ó köszi, akkor inkább nem "

2010. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:33vagyok

elég sok nővel /lánnyal beszéltem erről, hogy ki mennyire szereti, mert egy ideig nagyon gáznak éreztem magam hogy nem rajongok érte:D

és őszintén... nem nagyon kaptam olyan választ hogy szereti, izgatja ha lesz*phatja a párját. A legtöbb nő ugy van vele, hogy megteszem mert a szerelmemnek jo.

2010. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
azért csinálja lelketlenül, mert csak miattad csinálja mert szeret, de ő nem élvezi abszolut
2010. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Neked már sikerült lelkesen elélveztetned őt sokszor?
2010. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tuti azért mert nem szereti csinálni...

Engem rettentően taszít, soha nem is csináltam.

2010. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én mikor összejöttem a párommal(3 éve) szűz voltam.Ő meg már igencsak tapasztalt.Első látásra szerelem,úgy döntöttem vele már lehet.Elvette a szüzességem, aztán elkezdett kérdezgetni hogy én miért nem sz*pom le?Ő azt rettenetesen szereti és kár h nem akarom.Igazából nagyon gátlásos voltam, és előtte senkivel se kerültem hasonló helyzetbe.Esküszöm még az is aggasztott hogy nézhetek ki miközben csinálom...mert ő persze nézni akarta.aztán egy alkalommal kis bulizás után becsípve mentünk haza, és úgy döntöttem :most ki ha én nem?(ugyebár az alkohol feloldja a gátlásokat)és hozzákezdtem..

És azzal ahogy reagált, teljesen beindított.. imádtam hogy élvezi, és jó sokszor elmondta , hogy nem is érti eddig mért nem csináltam, mert nagyon jó..stb..

aztán bízni kezdtem magamban és szívesen csinálom, Élvezettel!!

2010. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!