Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy rosszul, lelketlenül csinálja?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőmet, becsülöm és megbízok benne, el szeretném venni feleségül. Viszont borzasztóan lelketlenül csinál, szó szerint mindent a szexben. Kérdeztem, hogy én mit csinálok rosszul, de erre azt mondja, nincsen baj velem. Miért ennyire lelketlenül sz...pik, miért nincsen benne semmi szenvedély? Régebben azt hittem, ahogy az idő telik velünk, majd ez változik és belejön, de egyre rosszabb ez.
2010. aug. 9. 11:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, hogy megosztottad ezt velünk, de mi ebből számomra a tanulság??
2010. aug. 11. 23:22
 12/14 anonim ***** válasza:

:DDD

a kérdés jogos. szerintem egyébként az egyetlen módszer ha jó emlékeket fűzöl hozzá, akkor nagyobb kedve lesz. Ne kérdezd hogylehet ezt megcsinálni, én sosem fogom megérteni mi a jo abban ha egy nagy valami a torkod b*szogatja azon kívül hogy akit szeretek az élvezi... Tessék itt a feladvány: légy érte nagyon hálás, nyald ki háromszor míg ő egyzser sz*pik vagy vmi, a lényeg h jo emléke legyen róla... És ne lőj orvul a szájába ha nem szereti :)

2010. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én azt mondom próbáld vele megbeszélni a dolgokat.Talán ha nem szenvedéllyel csinálja akkor nem élvezi.Kérdezd meg, hogy ő mire vágyik az ágyban.Próbálj a kedvében járni kicsit.Ha ez sem segít akkor tényleg baj van.
2010. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én is csak azért csinálom a barátomnak mert neki kell, de szívesen kihagynám!

néha inkább át sem megyek hozzá...

2010. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!