Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon összezav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon összezavarodtam most!

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt a barátommal.Minden jól megy köztünk,boldogok vagyunk.Életembe először valaki felvállal normálisan.Amikor találkoztunk és mielőtt elkezdtünk volna járni,kérdeztem őt a volt barátnőiről.Az egyik lányra mondta,hogy csak szexre kellett neki,de a lány ezt tudta,hisz megmondta neki őszintén,hogy többet nem szeretne tőle,viszont párkapcsolatban voltak.

Ezzel a lánnyal beszéltem végül és ezeket írta:

"8 hónapig jártunk, ez maga volt a pokol persze vannak benne szép emlékek is mint a balatoni nyaralásunk a szállodában :) De egyébként állandóan csajokat jelölt facebookon, és írogatott minden csajnak, most is azt csinálja, ismerem már annyira, amikor egyszer belenéztem facebookjába nem hittem a szememnek miket láttam ott, és jól lekiabáltam a fejét , erre még neki állt feljebb...Egyszer emiatt szakítottam is már vele, persze ő azt mondta , hogy ez semmi, ő csak szórakozik facebook az nem komoly és h ő soha nem találkozik lányokkal netről. Sajnos én hittem neki, mert annyira megbízhatónak mutatja magát és becsületesnek , fel sem merült bennem az h valaha is megcsaljon.. pedig voltak arra utaló jelek..

A legjobb az volt h titkolt , nem írta ki fb-re h van bnője h mellettem tudjon csajozni, mondjuk sztem ha ki lett volna téve akkor is csjozott volna .. benne van a vérében...persze ő nem mondta nekem , csak mindig azt h "várj még... 'nem tudsz várni? van másik fiú?" Nagyon szemét! amikor lementem ****-re a meccsre, akkor odamentem hozzá , puszit akartam adni neki de az a köcsög elfordította a fejét és kiabált h "minek jöttél ide baz*meg?" és ami a ****.hu-n is megjelent cikk h magyar csaja van hát én azt hittem h rám gondol ..de nem , hazug dög , minden csajt meg akar du*ni , pedig egy szentnek állítja be magát..múlt hét hétfőn szakított velem h neki nem kell csaj ő csak a munkájára akar koncentrálni stb.. kérdeztem h van e másik csaj , azt mondta h nincs , oké belenyugodtabb !erre kedden látom fb.-én h ki van rakva h kapcsiban van azt hittem elájulok..ennyi időt elpazaroltam rá, nem értem miért nem engedett el , de ő leláncolt maga mellé h majd néha ugorjak le hozzá szexelni gondolom.. nagyon önző"

Tehát csak akkor szakított a lánnyal,mikor már velem együtt volt egy hónapja.Az egyetlen pozitív dolog,hogy engem teljes mértékben felvállal,ezzel a lánnyal ellentétben.Viszont bennem van a félelem,hogy bármikor velem is ezt csinálhatja...

Mit gondoltok?


2011. márc. 1. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

hogy keveredtél oda, hogy a volt barátnőjével beszélgess? annak semmi értelme, ha annyira nagyon megsértette azt a lányt akkor lehet akarattal festi így le neked, nem?

te tudod, hogy mennyire bízol meg benne, hogy viselkedik veled? ha neked megfelel ahogy hozzád viszonyul akkor ne érdekeljen más véleménye sztem

2011. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal. A kapcsolat alapja a bizalom.
2011. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy kezdődött az egész,hogy a képei között volt sok kép erről a lányról,ezért csináltam egy fake regisztrációt és bejelöltem a lányt, a többi jött magától.Azóta mondtam neki,hogy engem zavar,hogy vannak erről a lányról képei és kitörölte.

Hogy beszéljem meg így a barátommal?Mit mondjak,hogy beszéltem a lánnyal?Sajnálom egy kicsit szegényt,hogy így bánt vele a barátom.

2011. márc. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!