Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány az osztályunkban aki nagyon bejön nekem és én is neki de az a baj hogy ő az osztályunk "társadalmilétrája" alján én pedig a tetején vagyok.

Figyelt kérdés
Járni akar velem. Nem tudom mit mondjak neki mert félek hogy az oszt társaim basz_gatnának
2011. márc. 1. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is döntsd el: járni akarsz vele, egy társat akarsz, akit szerethetsz, és aki szeret, vagy egy divatbabát, akivel tetszeleghetsz a többiek előtt?
2011. márc. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Haver. Először is enged meg,hogy némi kritikával éljek: Kapj már a fejedhez! Társadalmi létra? Most komolyan, ez még valahol befolyásoló tényező? Hány éves is vagy?

Ha tetszel neki, és ő is neked, akkor mi a gond? Szard már le,hogy a többiek mit gondolnak... én, ha az egyetemen bárki ilyet, vagy akár ehhez hasonlót csinálna velem szemben,annak erőst a szájába lépnék.

2011. márc. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha te vagy felül akkor nincs baj! Mutass példát! Ragadd ki az elnyomásból! Ha nem adsz a többiek szavára és úgy cselekszel, persze lekerülhetsz te is az aljára, de mi a jobb szabadon gondolkodni és cselekedni azt amit érzel vagy követni birkamód a többieket?


azok akiket elnyom a társadalom azoknak ép az egója!

ezt észre fogod venni jövőbeli kapcsolataidban is!

2011. márc. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Másik suliból nézz ki nőt szerintem.

Kinek hiányzik az,hogy valaki egész nap a nyakán lógjon.

A suli a tanulás mellet a haverokról is szól,nem az istápolásról.

Bőven elég suli,meg edzés után csajozni.

Én így nem kapnék levegőt.

Ha meg aggasztanak a haverok,akkor te sem vagy olyan felül,mint képzeled.

Egy alfa hímet senki nem merne b@sztatni,akárki is a nője,vagy akármit csinál.

2011. márc. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gladiat0R* ***** válasza:
100%

Hat ocskos te se vagy normalis, mar bocsass meg erte!


Tarsadalmi rangleta? Viccelsz? Nem tudom hany eves vagy, de ez engem nagyon felidegesitett!


Lassan 18 leszek, mindenki kedvelt a suliba, ellensegem sose volt a szavamra is adtam, a buli 90%-at en szerveztem, de egyatalan nem erzem magam semmivel jobnak egy csendesebb, visszahuzodo baratomnal!


Haverjaim velemenyere sose adtam ilyen temaba, ha bejon neked a lany akkor mi a kerdes?


Szeretni akarsz valakit es az osszes jot ami vele jar vagy "nagymeno" szingli akarsz maradni (es minden rossz ami ezzel jar)…


Ha tenyleg tetszik akkor mi a kerdes, de most komolyan???

2011. márc. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, de le ne írjam, minek vagy te a tetején!! :D

Egy "alfahím" onnan ismerszik meg, hogy le..ja, ki mit gondol, ki mit mond, hozzá alkalmazkodnak a többiek, az ő szava a döntő, fel se merül benne, hogy alkalmazkodnia kéne a sleppje elvárásaihoz, inkább pont fordítva.

Ha te ennyire félsz, hogy egy csaj miatt b..gatni fognak, és a csajnak szemmel láthatóan ilyesmitől nem kell tartania a saját köreiben, akkor erősen feletted áll.


:D


Csak hogy tudd, hányas a kabát.

Nekem nem kéne olyan kis nyápic puhapö.cs, aki helyett a haverok döntik el, kivel járhat, és ha nem tetszik a választása, akkor lehet b..gatni.


Fura elképzeléseid vannak a "társadalmi ranglétráról", de úgy általában az emberi kapcsolatokról is.

Lehet, hogy te másik klikkhez tartozol, és meggyőződésed, hogy ti vagytok a menők meg a fa.szagyerekek, de szemmel láthatóan tévedésben vagy.

;)

2011. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked, akkor ilyen esetben kerüld el. Ha szereted, akkor meg az oszt társaidat kerüld. Ennyi!
2011. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
/facepalm
2011. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

"osztályunk "társadalmilétrája" alján én pedig a tetején vagyok"


Ez meg mi? Társadalmi létra? A sok kis majomról beszélsz akik azt gondolják ők szarták a spanyolviaszt és ők a menők?

Közben egy nullák, szolgalelkű senkik akik mennek a tömeg után? Ennek állsz a tetején? Jó neked!


Akit nem lehet befolyásolni és szarik a többiek véleményére, azt csinálja ami neki jó akinek meg nem tetszik bekaphatja az az egyéniség. Az ilyen csoportok ahol a nagypofájú, jellemtelen magukat nagymenő, vagány embernek tartó retardált senkiházik vannak akik a lelküket eladják azért, hogy a többieknek megfeleljenek azok nem menők kisfiam...azok az igazi befolyásolható és kiszámítható senkik. Legyél tökös és csináld azt ami jól esik és szard le az osztályod véleményét...vagy annyira menő vagy, hogy ha sz@rni mész is felhívod a menő haverjaid, hogy engedik-e neked?


Társadalmi létra mi? Kész vicc!!!!!!!

2011. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát osztálytársal nem jó járni, tapasztalatból mondom. Ha hamarosan más suliba fogtok járni, úgyértem jön a vizsga, és más osztályokba kerültök, akkor ne tétovázz. Ha meg még van pár évetek, gondold meg, mit veszthetsz, és hogy megéri-e. Beszelj erről a legjobb haveroddal, ha ő megérti nincs baj, a nem, akkor sincs, ha tényleg menő vagy, találsz mást:)
2012. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!