Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi szemezés?

Figyelt kérdés
16F
2011. febr. 28. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan amikor egyfolytában egymás szemébe néztek..:D ezt nem lehet elmondani.. amikor állandóan csak egymás tekintetét keresitek és szinte felfaljátok egymást a szemeitekkel..:D
2011. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha ezt egy lány leírná a saját szemszögéből, hogy mit gondol ilyenkor. :D


16F

2011. febr. 28. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy szemezésem a buszon a minap. Úgy volt, hogy velem szemben ült egy faszi, de nem pont velem szemben, hanem az ajtó mögött.. és eleinte mikor csak úgy ránéztem, láttam rajta hogy sokszor rám pillant. Érdekes volt először, mert azt hittem van valami az arcomon amit annyira néz. :D De aztán mikor egyre többször ránéztem én is, akkor esett le, hogy hát biztos tetszek neki, mert folyamatosan kereste a tekintetemet, állandóan nézett.. egy idő után zavaró hatással volt rám mert zavarba lehet hozni ezzel könnyen, de jó érzés volt azért legbelül. :)) Ettől többet nem tudok erről elmondani. :D


17/L

2011. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

IGAZI szemezés az kémia :)

amikor a másik szemébe nézel és pontosan tudod, hogy mit gondol, mit akar.

azt hogy már levetkőztetett a tekintetével, vagy éppen arról fantáziál, hogy mit csinálna veled, szinte belelátsz a lelkébe :D

wááh :D szerintem nagyon ritka, amikor két ember ennyire egymásra tud hangolódni. abszolút kölcsönös érdeklődés kell hozzá.

2011. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legtöbbször buszon vagy útközben van velem ilyen.

Mikor a buszon mondjuk felszáll egy fiú és látod,hogy amikor felszáll rád néz és te is rá,aztán valahol a közelben keres helyet és utána keresi a tekinteted,és te is az övét. Igazából szerintem nagyon jó érzés.De amikor leszállsz és soha többé nem látod az már rosszabb :)

Bár reggelente mindig jó kedvre tud deríteni ha ilyesmi történik.

Hogy mit gondolok? Hát mindig más jut eszembe,pl.hogy de szép szeme van vagy, ha oda jönne hozzám mit mondana,vagy néha azon,hogy lehet,hogy nem is azért néz mert tetszem neki hanem csak azért mert van valami furcsa rajtam,de néha az is megfordul a fejemben,hogy hallja a gondolataimat ezért gyorsan nem gondolok semmire :)

2011. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!