Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha a parotok ongyilkos lenne? Feltudnatok dolgozni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem autóbalesetben halt meg a barátnőm 3 évvel ezelőtt, és elég hosszú idő volt feldolgozni.


tudom ez nem teljesen ide tartozik, de túl lehet élni a fájdalmat...sok idővel

2011. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne legyen öngyilkos! Történtek már csodák, lehet, hogy meggyógyul. Megértem azt is ha valaki megunja a szenvedést és véget vet életének, de nem szabad öngyilkosságot elkövetni. A hozzátartozóknak ezzel mégnagyobb szomorúságot okoz. Egyébként a párjának tudomásul kell venni, hogy ez van, nem tud mit tenni. Legyen mellette amennyit csak tud, ne érezze, hogy egyedül van. Sajnos én ezen már átestem, erősnek kell lenni. Az idő gyógyitja a sebeket. Türelmet, kitartást és, ha van esély gyógyulást kívánok!

Válaszoltam mert megígértem!

2011. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet hogy belehalnék a fájdalomba.

Ha valahogy fel tudnám dolgozni megtartanám a ruháit és eltenném, szagolgatnám és magamhoz ölelném a ruháit.

20f

2011. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az életnek menni kell tovább!
2011. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hogy mit tennék? Nem tudom.

Hogy feltudnám-e dolgozni? Egészen biztos, hogy nem.


Egy ember azért lesz öngyilkos, mert úgy érzi, hogy már nincs miért élnie. Én biztos, hogy egy ilyen esetben magamat is okolnám emiatt.

2011. márc. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én nagyon nehezn tudnám feldolgozni az biztos.
2011. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy napot se birok ki nélküle annyira hiányozna hogy utána mennék.. ez személyekként függ ki mi tenne aki nem szerelmes igazán vagy nem ez szeretetet a párja iránt hamar túl van rajta és jöhet a következő szánalmas...
2011. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!