Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta ongyilkos lesz!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta ongyilkos lesz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb baratom egy fiu. Szerelmes egy lanyba , de sikertelenul probalja elnyerni a szivet. Nagyon szomoru es sokat sir. A banatat ivassal probalja elkerulni. Egyszer azt mondta hogyha igy megy tovabb ongyilkos lesz. Nagyon felek hogy egyszer tenyleg megcsinalja. Mert nagy a valoszinusege annak hogy nem jozanon hanem reszegen elveszi a sajat eletet! Mit csinaljak?
2010. máj. 25. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Öldd meg te.
2010. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
47%
Egyél pacalt.
2010. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél Monstert!;)
2010. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hány évesek vagytok, de szólj a szüleinek mindenféleképp, meg olyanoknak, akik a nap folyamán látják és észreveszik, ha furcsán viselkedik. tudom, hogy gáz "kibeszélni" a legjobb barátodat, de szerintem nincs veszíteni valód.
2010. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Pszichológus?
2010. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
ha mondja az csak szájkaratés aki tényleg ongyilkos akar leni az nem beszél megteszi nem kl félni töle csak fel akarja magára hivni a srác a figyelmet ennyi nem kell vele foglalkozni
2010. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Akaszd fel! Akkor már nem lehet öngyi.
2010. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem aki ennyire fenyegetőzik, az csak fel akarja magára hívni a figyelmet

nem fogja megtenni, vagy ha csinál valamit, akkor csak annyit, hogy mindenki rá figyeljen

ne hagyd, hogy belevonjon a játékába, ne érezd magad felelősnek érte, mert ez imponál neki, szereti, ha rá figyelnek, inkább értelmes dolgokról beszélgessetek, ne hagyd, hogy sajnáltassa magát

2010. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem fake, akkor bizony rohadtul nem kell leszarni! Sőt! Nagyon figyeljetek rá, ha gáz, ha nem gáz, szólj a szüleinek, nagymamájának, tetvérének, teljesen mindegy valami családtagjának, mert egyszer kell elborulni az agyának és vége. Tavaly ilyenkor egy alattam egy évvel járó csajszi is ugyanezt csinálta, csak ő azért, mert hogy őt senki nem szeretni, és nem szép, stb, és nem figyeltek rá, leszarták, és vonat elé ugrott. Aztán már sírhattak, az anyja is meg mindenki más, aki addig LESZARTA!!! Szóval segítsetek neki, és figyeljetek rá nagyon! Vigyétek bulizni, próbáljátok meg kiverni a fejéből a lányt, akár egy másik csajjal, bármi más programmal! 19/L
2010. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Semmi más de a szerelmi bánat beletud kergetni az öngyilkosságba valakit! Egyik fiuismerősöm 15 évesen ugrott le a 10. emeletről mert elhagyta a barátnője!

VIGYÁZZATOK RÁ NAGYON!!!!!!!!

2010. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!