Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit tegyek hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tegyek hogy ne koptassatok le?

Figyelt kérdés

Ti miért koptattok le valakit akár szó nélkül is?

Akár msn-n való ismerkedés közben akár egy kapcsolatot tekintve.

Erről mi a véleményetek?


2011. febr. 28. 18:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Menekültem... :( De gondolj bele, szerinted egyáltalán elhinné? Hogy gyávaság miatt hagyom ott? Őszintétlennek éreznéd, vagy összedőlne benned egy kicsit a világ, hogy már ilyenért is el lehet hagyni valakit. Gondoljon inkább csak sz*métnek, akkor szabadon utálhat :)

Személyesen meg lehet mondani a megcsalást, a kiszeretést, stb., de ezt nem... Mivel ez a világ egyik legnagyobb hülyesége.

2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Előző


Pont ez az ami miatt még jobban fáj...

2011. márc. 1. 17:26
 13/23 anonim ***** válasza:
Szeretnéd, ha megmondanám neki? :)
2011. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ha magamból indulok ki akkor igen.
2011. márc. 2. 01:12
 15/23 anonim ***** válasza:

Akkor gondolj bele: odamegy hozzád egy korábban megismert lány, aki faképnél hagyott. Most visszamegy, és azt mondja, hogy azért nem bírt melletted maradni, mert túl tökéletes voltál... Ha nem röhögnél az arcába, aztán csapnád rá az ajtót, akkor nem mondasz igazat.

Ez pont egy olyan ok, amiről inkább nem is akar tudni az ember... vagy igen?

Ha megcsaltam volna valakit, és úgy hagytam volna ott, akkor mardosna a bűntudat, amiért nem mondtam el neki. De ez...

Mindegy.

Vagy meg kellett volna mondanom, hogy ne haragudj, nem tudok melletted maradni, mert pont olyan vagy, mint amilyet csak elképzeltem magamnak, sőt még több is? Áhh... ezt nem tudnám megcsinálni. Ahhoz nem vagyok elég bátor.

De térjünk vissza rád :)

2011. márc. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem értem akkor mi a baj..

Mit értesz azon hogy túl tökéletes.

Nem elég nagy kihívás túl unalmas.

Túl szentimentális?

Kicsit önbizalom hiányos?

Túl érzékeny?

Túl ragaszkodó?

Egy kicsit gyerek még legbelül?

(mint egyébként mindenki ha igazán őszinték vagyunk)

Ha rám akarunk vissza térni, akkor igen, mindezek furcsa kombinációját alkothatom..

Talán ezek a hibáim,talán nem vagyok elég "macho",bár még ezen képességemet is kifejleszthetem idővel..

Sőt már bennem van csak az időzítésem talán nem a legjobb.

Talán túl sok a talán és ez már eleve határozatlanságot sugall.

De ez sem fedi a valóságot teljesen mert elveimben, céljaimban, hitemben határozott vagyok.

2011. márc. 2. 02:24
 17/23 A kérdező kommentje:
Örülnék ha visszajönne mindezek mellet nem kezdeném el torpedózni mert szeretem és a szeretet nálam elfogadáson alapszik ettől lesz valódi és fényes.
2011. márc. 2. 02:26
 18/23 anonim ***** válasza:

Így egyszerűbb...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ha pedig olyan vagy, amit leírtál, akkor, mint nagyon sokan, rossz emberekkel találkoztál, rossz helyen kerestél, ha ennyi csalódás ért.

2011. márc. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Hát tudod hogy így eset hogy különösebb ok nélkül dobott a régiért cserébe, azt gondolom sőt ez az egyetlen számomra elfogadható magyarázat,hogy bennem volt/van valami hiba.

Azt nem tudom elfogadni,hogy benne "hiba" legyen mert szeretem..és ez ellentmondás lenne,de az érzelmek között nincs ellentmondás.Nekem tudomásul kell vennem hogy nem kellek már és ehhez nincs különösebb kommentár.

Valamivel csak sikerült elértem,hogy leromboljam a kezdeti vonzalmát és ne akarjon velem se találkozni se beszélni.De ezt konkrétan soha nem tudom meg és erre a ködös nem érzek irántad szerelmet címszóval kezdődő mondatok, nem adnak kielégítő magyarázatot..Magamban kell "mazsolázgassak",és tűt keresni a szénakazalban.


Próbáld meg amíg nem késő különben nehezen bocsátod meg magadnak,hogy kihagytad.Nyilván szereted.

2011. márc. 2. 02:51
 20/23 anonim ***** válasza:
Rendes vagy, de már megbeszéltem magammal, és szerintem te is egyetértesz vele :) Éljen a jövő :)
2011. márc. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!