Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit tegyek hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tegyek hogy ne koptassatok le?

Figyelt kérdés

Ti miért koptattok le valakit akár szó nélkül is?

Akár msn-n való ismerkedés közben akár egy kapcsolatot tekintve.

Erről mi a véleményetek?


2011. febr. 28. 18:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
(23-F)
2011. febr. 28. 18:57
 2/23 anonim ***** válasza:
Nyugi velem is ugyanez a helyzet...minden szép és jó,egy darabig,aztán egyszercsak nem irnak,meg stb :S erre én is keresem a választ :S
2011. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
legyél jobb fej
2011. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

1. nem tetszel neki!

2. kiábrándult belőled, idegesíted!

3. ...már az elején sz@rt rád!


velem is ez a helyzet, illetve volt! 17/F

2011. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha az elején szart volna rám akkor nem randizgatunk hónapokon keresztül és nem keressük egymást máshonnan fúj a szél, mindig van aki jobb és megjelenik legyeskedni talán....
2011. febr. 28. 19:24
 6/23 anonim ***** válasza:

"Ezek a lányok mind ilyenek,

megérteni őket nem lehet"

http://www.youtube.com/watch?v=ByWxEJfdoBc

2011. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Általában azért történik meg nemes egyszerűséggel, mert nem illetek össze. Az már más kérdés, hogy olyan szinten nem illetek össze, hogy míg te rendesen lerendeznéd a dolgot, ők egyszerűen lelépnek. Mondjuk egyik kapcsolatomból pont azért léptem ki így, mert... túl tökéletes volt... nem merek visszamenni, de azóta is bánom. Ez a férfi most ugyanezt a kérdést feltehetné, mivel nem tudja, hogy miért mentem el... Ilyen is van.
2011. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Előző ezzel mély sebet ejtesz rajtam/tunk..
2011. febr. 28. 20:17
 9/23 anonim ***** válasza:

:) vagyis :(

A lényeg, hogy nem feltétlen abban van a hiba, akit leráztak. Közel sem. Számtalan emberrel nem illesz össze, és végső soron mindegy, hogy hogy tűnnek el a képből. Hidd el, jobb, mintha nem mernének kihátrálni a dologból, abból sokkal rosszabb élmények születnek... Az én hibám pedig... megtörtént, most már... mindegy. Ezek után meg is érdemlem. Remélem, ő jól érzi magát valakivel. Körülbelül így érdemes gondolkozni egyébként, különben elvérzel hamar, nem viseled el az életet, tanácsként írom :)

2011. márc. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Akkor is személyesen meg kéne mondani szerintem, én biztos így tennék..
2011. márc. 1. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!