Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? Mi a véleményetek? [LENT]

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit szeretek és 1 hónapja járunk, közel is lakik hozzám, de múlt héten szerdán láttam utoljára azelőtt meg kb. 2 hete. Ez egy kicsit elbizonytalanított, mert MSN-en ritkán van fent, és így látni, és beszélni vele is régen tudtam...Az a baj, hogy nagyon jól csókol, és 1x már eldöntöttem, hogy szakítok vele, de amikor lesmárol (ha hagyom, ha nem) elszáll minden dühöm, nem bírok ellenállni neki, de ha néhány napig nem látom, megint úgy érzem, hogy ez így nem megy, aztán találkozok vele, és innentől kezdve nem bírok ellenállni neki :S

(13/L)


2011. febr. 28. 18:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nem 3x találkoztunk, hanem úgy 2 hetet nem láttam, és azon kívül minden nap.


Utolsó: igen, az vagyok

2011. febr. 28. 18:44
 12/14 Norb66 ***** válasza:

Akármennyire is ellenállhatatlan, erősebbnek kell lenned és szakítanod kell vele. Hidd el, más is tud úgy csókolni mint ő :) Hajrá! A saját érdekedben.

17/F

2011. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Rendben, megpróbálom.

És köszönöm, hogy normálisan válaszoltál.

2011. febr. 28. 19:02
 14/14 anonim ***** válasza:

Az a poén, hogy ha 14 évesekről van szó, akkor már többnyire a kérdésre válaszolnak a kommentelők, pedig ők csak 1 évvel (vagy még annyival sem) idősebbek a kérdezőnél.

Egyébként szerintem is korai, ha már itt tartunk, de nem botránkozok meg minden 13 évesen, aki "pasizik" ("csajozik").

És az utolsóval értek egyet.

2011. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!