Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? Mi a véleményetek? [LENT]

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit szeretek és 1 hónapja járunk, közel is lakik hozzám, de múlt héten szerdán láttam utoljára azelőtt meg kb. 2 hete. Ez egy kicsit elbizonytalanított, mert MSN-en ritkán van fent, és így látni, és beszélni vele is régen tudtam...Az a baj, hogy nagyon jól csókol, és 1x már eldöntöttem, hogy szakítok vele, de amikor lesmárol (ha hagyom, ha nem) elszáll minden dühöm, nem bírok ellenállni neki, de ha néhány napig nem látom, megint úgy érzem, hogy ez így nem megy, aztán találkozok vele, és innentől kezdve nem bírok ellenállni neki :S

(13/L)


2011. febr. 28. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
13 évesen még nem ilyen dolgokkal kéne foglalkoznod. Bocs...
2011. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szakitást fontolgatod közben irod,hogy nem tudsz ellenállni...


akkor miröl beszélünk? kicsit zavaros.

2011. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13 évesen még az iskolával és a barátok foglaljanak el inkább!
2011. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
szerintem is még tök fiatal vagy 13 évesen még nemkéne ilyen problémákkal foglalkoznod -.-"
2011. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ezt csak Te tudhatod. de szerintem nem mély érzéseken alapszik ez a kapcsolat közöttetek. szóval bárhogyan is döntesz, nem érhet nagy veszteség.

Nem beszélve arról, hogy egy testi vonzalmon alapuló kapcsolathoz Te még nagyon fiatal vagy.

Szerintem a legjobb Neked az lenne, ha a fiúk helyett még a barbiddal játszanál.

2011. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13 évesen? XDDDD egyékbént nem tudom, te tudod. hány éves a pasid?
2011. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk 3-4 napig nem látom, akkor úgy érzem, hogy ezt így nem, de amikor találkozok vele akkor meg minden bajom elszáll... Nem tudom, hogy mit tegyek...
2011. febr. 28. 18:23
 8/14 A kérdező kommentje:
14 múlt 3 hónapja
2011. febr. 28. 18:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Te is gyerek,ő is gyerek.Te elájulsz egy csókjától,ő meg nem vesz komolyan.Azért kellesz,hogy elmondhassa a haveroknak,hogy van "csaja",semmi másra.Mióta jártok összesen találkoztatok kb. 3x?Szerinted ez szerelem?
2011. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mivan??? Hova lett ez a világ... Drágám, szűz vagy még?

Életed végéig vele fogsz maradni, csakmert jól csókol? Háát....

2011. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!