Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még? Vagy már megunt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Vagy már megunt?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, barátom 26 éves

Odaadó, kedves, figyelmes és türelmes.....volt.

Több mint két éve vagyunk együtt és az utóbbi időkben már olyan mintha a haverom lenne. :(

Este berakunk egy filmet, elalszunk rajta, nappal mind ketten dolgozunk, csak néha vannak közös szabadnapok. Olyankor mondjuk jó, de már közel sem annyira mint régen. Állati kényelmes és ezt nem tudom minek betudni. Ha megijed, hogy elveszít akkor kicsit teper, majd megint a közömbös énjét veszi elő. Magától nem bújna ide hozzám, tudja, hogy én úgyis oda fogok hozzá bújni. Már nem ölel meg csak úgy spontán. Nem tudom mit kéne tennem. Elég szabadelvű, szeret egyedül lenni, ha nem szeretne akkor biztos vagyok benne, hogy nem lenne velem, mivel ismerem, akkor ő élvezné a szingliséget és csajozna megállás nélkül.

Most teperjek utána? Vagy hogyan érhetném el, hogy ő teperjen értem? Mutassam ki, hogy szomorú vagyok miatta?

Ha megjegyzem neki, hogy úgy érzem nem szeret már vagy rám unt akkor közli, hogy ez nem igaz, meg amúgy is ne fárasszam már a hülyeségeimmel.

Valami ötlet? Eléggé el vagyok keseredve jelenleg :(


2011. febr. 28. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Pasiból van. Ennyi.

:)

2011. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csodás :| de evvel most mit csináljak? ha pasi akkor már nem kell csinálnia semmit? belesz@rhat mindenbe, az a hül.ye pics@ úgyis szereti?
2011. febr. 28. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:

"Magától nem bújna ide hozzám, tudja, hogy én úgyis oda fogok hozzá bújni."

Hát ez az. Tudja, hogy te úgyis, akkor ő mit erőlködjön. Ne bújj. Távolodj el egy kicsit. Csinálj különprogramot, vagy valami. Neked is jót fog tenni, ő meg észbe fog kapni.

2011. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy előbb beszélj vele, mondd el neki hogy zavar. Ha nincs változás, akkor az előbbi ötletem.
2011. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Találj ki magadnak egy hobbyt aminek élhetsz. Ne a kapcsolaton agyalj.


Lássa a párod, hogy te másoknak is kellesz. Esetleg ha van aki teper utánad, akkor ne titkold el előle. Esetleg járj el, ismerkedj.



Ne agyalj ennyit ezen. Csak lazán.

2011. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is most pont ez van.mi másfél éve vagyunk együtt és én is ezt vettem észre.Sztem is kicsit hanyagolni kell oket mégha rossz érzés is,hátha észbe kap.
2011. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát köszi a válaszokat

szomorú :( lehet hogy megpróbálom felnyitnia szemét, hogy elveszíthet ha ennyire belesz.arik mindenbe

2011. febr. 28. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha pasi akkor már nem kell csinálnia semmit? belesz@rhat mindenbe, az a hül.ye pics@ úgyis szereti?

"

Hé, vegyél vissza. Ha ezt a stílust adod elő neki is, az szép.

2011. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak úgy írtad mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga... hogy én bújok, szeretem, megölelem, megteszek mindnet, ő pedig -azért mert pasi- csak van
2011. febr. 28. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!