Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, vagy megunt, vagy féltékeny?

Figyelt kérdés
Volt suli buli napján hogy táncoltunk a barátommal aztán egyszer elkértek tőle és eltünt.És aztán még volt 1 óra hogy vége legyen de ő SEHOL.Aztán amikor vége lett láttam hogy nagyba az eggyik csajjal van. Nevetgéltek.Tök féltékeny lettem.De nem mentem oda mert nem akartam féltékenységi jelenetet rendezni.Inkább hagytam hadd érezze jól magát ahogy ő hagyta...csak én nem éreztem jól magam.De rajta látszott hogy igen.
2010. okt. 8. 22:23
 1/5 anonim válasza:
Na hát akkor lehetett az is hogy ő is féltékeny lett akkor mikor te elmentél és és éppen talált egy csajt akivel csak szimplán beszélgetni akart ,hogy egy kicsit jobban érezze magát.De ha annyira tudni akarod kérdezd meg :D
2010. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam:D

De nincs miért féltékenynek lennie ezt már mondtam neki:D

én nagyon szeretem...

amugy lehet hogy igazad van meg kéne kérdeznem..

2010. okt. 8. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg dobni akar teged.
2010. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kleincsillag ***** válasza:

Szerintem is az lehet hogy féltékeny lett...más rosszat nem látok emögött..

Kérdezz rá :]

2010. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kleincsillag

:

Hát kösz:D



őő nem tom ki xDD kösz hogy őszinte vagy:D

és bunkó xDDD

2010. okt. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!