Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tinik nyáron miért öltöznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinik nyáron miért öltöznek úgy, mint egy prostituált?

Figyelt kérdés

példa:

magassarkú (amiben botladozva mennek) hozzá a legminibb passzos kisnadrág, amiből kint van a fél fenekük, vagy közterületetn (bevásárló áruház előtt láttam) fürdőruhafelsőben nyújtózkodni egy csajt. és még sorolhatnám.

Van ennek különösebb oka? vagy?


2011. febr. 28. 11:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%
Miért, neked azt sem engedi a pasid hogy keféljetek, vagy hogy leborotváld a puncid, meg tangát hordj, mi?
2011. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 napietus ***** válasza:
65%

"szeretné ha azt látná mindenki, hogy neki "rendes"bnője van, nem egy ribanc, akivel megjelenik, akit a szülei és az összes haverja elfogad "


na ez az, amit ciki, ha valakinek mondani kell. vagy tud öltözködni valaki, vagy nem. figyelj, nekem már nem barátom van, hanem férjem, de még neki sem jutna eszébe beleszólni, hogy öltözködjek, milyen frizurám legyen stb. mondjuk igaz, hogy magamtól is van hozzá érzékem. max. annyit mond: ez tetszik, az nem. és kész. ami nem tetszik neki, azt nem akkor veszem fel, ha vele megyek valahova, és kész.


aki viszont ennyire hagyja magát irányítani, sőt, el várja, az nagyobb hülyep*csaság szerintem, mint a miniszoknya...

2011. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tartom normális dolognak, ha egy nő (bármilyen életkorban) mindent kipakol, de azt sem, hogy valakinek a barátja írja elő, mit vehet fel és mit nem. Számomra ez döbbenetes, hogy egyes nők ezt elviselik. Egy csinos, vagány szoknya nem egyenlő a ribancviselettel.

25 N

2011. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy öltözik télen-nyáron ,ahogy neki jól esik és ahogy akar.

Most lehet,hogy neked ribancos már ,de neki még bevállalható. Senkinek semmi köze hozzá,hogy mit visel a másik .De,hogy még a pasim mondja meg ,hogy mit vehetek fel nah ilyen egyáltalán nincs,ez egy vicc!

19L

2011. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 napietus ***** válasza:
100%
régebben én is felvettem télen is olyan rövid dzsekit amiből kilátszott a derekam. anyu mindig leszúrt érte, nem érdekelt. aztán egyszer elromlott a kocsiban a fűtés, és mire hazaértem a nagy dugóban (1,5 óra) szépen megfáztam, és vesemedence gyulladásom lett. azóta télen arra mindig figyelek, hogy a derekam ne lógjon ki...sok lányt látok így mászkálni, legszívesebben rájuk szólnék :P:) de persze nem teszem, nem vagyok a mamájuk (meg annyira öreg sem)
2011. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

13:21-es olyan dolgokról beszél, ami nem látszik az utcán

itt csak arról beszélek, közterületen minek kell prostinak öltözni.

az, hogy a barátomról és a szoknyaviseletről van már szó, azt nemigen értem hogy jön ide, de ja, én hoztam fel

a barátom csak arra figyel, ami nekem fel sem tűnik

pl amikor lehajolok, vagy keresztbe teszem a lábam is maradjon minden ruha úgy, ahogy állva

neki ez a lényeg és ennyi

nem szól bele különösképpen

ja meg ne tetováltassam a szám, meg ilyenek

ez is csak az, nem akar matrica csajt

2011. febr. 28. 18:28
 27/28 anonim ***** válasza:
nem matricacsaja van hanem guminője amit odarak ahova akar...
2011. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

el lennék nyomva a kapcsolatomban?

nem gondoltam volna, hogy ebből ez fog kijönni

2011. febr. 28. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!