Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tinik nyáron miért öltöznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinik nyáron miért öltöznek úgy, mint egy prostituált?

Figyelt kérdés

példa:

magassarkú (amiben botladozva mennek) hozzá a legminibb passzos kisnadrág, amiből kint van a fél fenekük, vagy közterületetn (bevásárló áruház előtt láttam) fürdőruhafelsőben nyújtózkodni egy csajt. és még sorolhatnám.

Van ennek különösebb oka? vagy?


2011. febr. 28. 11:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem még sz*rt is kenhetnek az arcukra.Szánalmasak mind ,de jó ha vannak ilyen kis ratyi p*csák.Kellenek élő ellenpéldának a normálisabb rétegnek...


21/F

2011. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

hát kár, hogy csak a prosti stílus/divat a figyelemfelkeltő a pasiknak....

az én barátom nekem nem engedi még a szoknyát sem hordani

kivételes pasim van, aminek én speciel örülök, hogy nem enged riherongynak kinézni

előttem elutasított vagy 20 ilyen csajt, ő pedig amúgy egy mucho srác....

2011. febr. 28. 12:20
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért az sem éppen ideális ha nem engedi a pasi a barátnőjének hogy azt hordjon amit akar.. (már ha akarsz szoknyát hordani) A szoknya/rövidnadrág azért nem egyenlő a ribancsággal.
2011. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

igaz, de én úgy vagyok vele, hogy inkább ilyen srác, mint az olyan, aki nem egyszer hallottam, itt is, meg a tévében is a Leonidas a bnőjétől elvárja, hogy festesse át magát szőkére

és nem egy srácnak a miniszoknyás szöszik jönnek be, kíváncsi vagyok velük mennyire lehet komolyan tervezni....

így tudok jobban bízni a páromban, hogy látom, hogy neki nem matrica csaj kell, mert tényleg komolyan gondolja velem és félt másoktól

2011. febr. 28. 12:34
 15/28 anonim ***** válasza:

pff

na ez talán még gázabb, amikor valaki úgy öltözködik, ahogy a pasija engedi...

2011. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

olyan elvárásai vannak inkább hogy ne lehessen "belátni"

ennyi, semmi komolyabb.

csak ez a prosti divat....

remélem pár kihasználás után megvilágosodnak majd a tinik is

az igaz szerelem mindig az, amihez nem kell villantani

2011. febr. 28. 12:44
 17/28 anonim ***** válasza:
azse igaz szerelem ha birtokolni akarnak
2011. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 napietus ***** válasza:
75%

az mondjuk elég gáz, ha úgy kell megmondani, mit vegyél/vehetsz fel...saját ízlésed nincs, vagy mi? egyébként olyan nincs, hogy mucho, gondolom macho-ra gondoltál. ez meg nem macsóság, úgy viselkedik Veled, mint anya a hülyegyerekével (mondjuk lehet nem ok nélkül...). pisilni kimehetsz, vagy vigyázzbaállsz, és kérsz engedélyt meghunyászkodni?


u.i.: leonidas az ki (azon kívül hogy egy rég halott spártai király)? valami valóságsó hős? mert akkor értem, hogy miért kell megmondani Neked még az öltözékedet is...

2011. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem akarja a csaját miniben látni az nem olyan nagy baj.

Enyém is kikötötte a kapcsolatunk elején, hogy nem lehet se vörös hajam, se műkörmöm és még mint sem vehetek fel.

Mára elfogadta a minit is és külön ő kérte, hogy legyen vörös a hajam, mert az áll jó nekem.

Így az ő barátja is változtathat a véleményén.

2011. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

nem birtokolni akar, csak szeretné ha azt látná mindenki, hogy neki "rendes"bnője van, nem egy ribanc, akivel megjelenik, akit a szülei és az összes haverja elfogad


egy ribancos külsejű nőt nem lehet komolyan venni


habár a tiniknél még komolyság sincs....

nem terveznek házasságot, gyereket, csak a kefélés van

ja. meg van a válasz a kérdésemre :)

2011. febr. 28. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!