Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emberek HelP, mivel lepjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek HelP, mivel lepjem meg a párom?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szóló kérdés leginkább. :)


21 éves vagyok, mit vegyek korombeli barátnőmnek névnapjára ?

Valami igazán különleges dologra gondoltam, ami lehetőleg ne legyen milliós értékű, de mégis legyen jó dolog.

10 ezer forintos értékben jöhetnek javaslatok.

Addig még van bő 2 hét egyébként, de teljesen tanácstalan vagyok.


Eddig a legértelmesebb ötletem egy ember nagyságú plüss, mert azokat eléggé szereti.

Valami más, vagy jobb ötlet ?


Esetleg weboldal címet tudnátok linkelni, ahol jó dolgok vannak, akkor azt is megköszönném.


2011. febr. 28. 01:53
 1/1 anonim válasza:

Küldj neki virágot!Legjobb meglepi, mikor munkahelyre-suliba(nem tudom tanul-e vagy dolgozik) beállít egy futár egy hatalmas csokorral:D...írathatsz mellé üzit is. escada.hu

Vagy lepd meg egy vacsival, vidd el egy hangulatos helyre, vagy főzz neki Te;)!

Egyébként ha kicsit jobban odafigyelsz rá mikor beszélgettek, tuti találsz valamit...

Az én barátom mindig olyan dolgokkal áll elő, amiket korábban épp csak megemlítettem. Nagyon jól esik, h ennyire figyel rám, meg arra, amit mondok! Még ha csak egy apróság is, és eszmei értéke közel nincs a 10 e-hez, nekem annál sokkal többet jelent és nagyobb örömet szerez, mint bármi más:).

2011. febr. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!