Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz amit a kép állít?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 27. 22:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Ez a kép egy bizonyos életkorig lehet igaz.

Kb 18-20 éves korára a nőknek is megjön az esze.

2011. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%
Hiába hazudunk magunknak ... sajnos van benne igazság:S!
2011. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj veletek, hogy ti a bunkót úgy képzelitek el, hogy reggeltől estig káromkodik, úgy beszél veled,mint egy senkivel és még sorolhatnám. Ilyen férfi senkinek sem kell. A mi értelmezésünkben a bunkó, de én inkább a rosszfiú szót szeretem használni, egy olyan férfi, aki vagány, meg mer szólítani, elvarázsol a tekintetével, sorban állnak érte a nők, minden nap küzdened kell, hogy megtartsd magadnak, szóval nem az a klasszikus csokit visz a randira típus, bár még olyan is akadhat közöttük. Ez ezerszer inkább fellépés kérdése. Egy tipikus bunkó ember senkinek sem kell.
2011. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%
22:39 ott a pont!
2011. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

"hát, a bunkó pasik levesznek a lábunkról,mert elérhetetlenek... de aztán egy idő után,mikor már okosabbak leszünk,rájövünk, h kell ez a fenének,és megyünk a rendes pasikhoz..."


Kövezzetek meg de ez amolyan "Ha nincs ló akkor jó a szamár is" megoldásnak tűnik... (Talán ezért panaszkodik sok nő hogy "elvannak" a rendes pasival csak éppen nem szerelmesek beléjük)

22/F

2011. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15%

Igen, én is 22.39-re pontoztam. :) A tipikus bunkó pasi az én szememben az olyan, aki pl. káromkodik, gusztustalan, böfög, fingik, részegen összehányja a házat, veri az asszonyt, a kajára való pénzt elissza, eljátssza, meg hasonlók. Nehezen tudom elképzelni, hogy a legtöbb nő erre vágyna. :D

Aki viszont vagány, bátor, ki meri mondani a véleményét, talpraesett, nem fél a konfliktusoktól, az a pasi már nagyon is lehet vonzó.

2011. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Örülök, hogy ennyien egyetértetek. Én ismerek ténylegesen bunkót és kerülik a nők, de ismerek vagány srácot is, aki egy jó lelkű ember, nem kábítószerezik, nem alkoholista, szereti az állatokat, mégis egy határozott, iszonyú jó humorú ember, imádják is a nők:)
2011. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Hat szerintem ez a kép 70%-ban igaz!!!!:
2011. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
60%

Egy bizonyos korig 100%ban...aztán ha az ember lánya egy rendes kapcsolatot akar, 180 fokos fordulat :)

24L

2011. febr. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
inkább igaz, mintsem nem.
2011. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!