Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
MEgtaláltam azt a srácot aki minden szempontból tökéletes. Vicces jó fej, jól néz ki..stb stb..Kb a csillagokat lehozta nekem az égről, és én mindig nemet mondtam neki. Aztán elkezdett érdekelni -> teljesen belezúgtam..Viszont akkor meg vele történt valami, és azóta nem is foglalkozik velem.. Néha megtalál amikor unatkozik. Meg azt mondja komolyan gondolja, persze aztán eltünik. Én meg teljesen ki vagyok borulva hogy elcsesztem a lehetőséget... Hónapok óta szenvedek miatta, segítsetek mit csináááljak ? Nem tudok nem rá gondolni, és elfelejteni. :S 18/L
2011. febr. 27. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy amióta szerelmes vagy belé, azóta teljesen "rágörcsöltél" a dologra. Ha megpróbálnád lazára venni, nem csak rágondolni a nap 24 órájában, megoldódna ez a probléma, vagy legalábbis sokat javulna. Már csak azért is, mert nem éreznéd magad folyton úgy, mint akit le sem sz.rnak, mivel más dolgokkal is el lennél foglalva.
2011. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 F@nny válasza:

Csak is azt tudom mondani hogy kb én is ilyen helyzetbe vagyok most csak velem ő foglalkozik.Hát ezt elbesztad csak ezt tudom mondani.

és sztem úgy tudnád elfelejteni hogy chetelsz köcssögözöl vele meg az ilyenek bár tudom hogy majd fájni fog hogy köcsögözöl vele de sztem így lehet hogy elbirod felejteni

2011. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben voltam 4 nappal ezelőttig...nagyon nehéz volt, mert szinte minden nap rágondoltam, kinyomtattam egy képet róla és azt nézegettem minden este sokszor sírtam miatta

én úgy oldottam meg, hogy nem törődtem vele, megpróbáltam mást is észrevenni, barátnőkkel beszélgetni a tanulásra koncentrálni és nemrég elkezdett velem is törődni, eddig nem szólt hozzám, de most igen és hihetetlenül boldog vagyok :)azt mondtam magamba hogy nem sírhatsz érte tedd meg! nem sírhatsz mit szólna ő??? hisztis p.csának nézne

2011. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagy. Na látod, kb. erről beszéltem, amit a 3. is írt! :)
2011. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint első vagyok, bocs. :)
2011. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Énis próbálok mással foglalkozni.. Csak az a baj h néha leirja h jo lenne találkozni, meg komolyan gondolja, utána meg eltűnik egy hónapra, nem is keres.. pedig nem viselkedek vele máshogy mint régen. Meg találkoztunk. és eléggé rám mászott. én meg megkérdeztem h mit akar, tisztázzuk a dolgokat, komolyan gondolja vagy csak dugni akar. és erre megsértődött h ő nem csak azt akarja. Viszont amikor megint találkoztunk kb még jobban rám mászott. én meg nem hagytam. aztán utána kicsit ki is ábrándultam belőle.. és rájöttem h csak átver.. csak mindig eszembejutnak azok az idők amikor még tök rendes volt.. és keresett. és irt sms-t... és az fáj h lehet h én basztam el anno. és mostmeg már nem kellek neki másra :S
2011. febr. 27. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor rendes volt( tepert, sms-t írt, "lehozta a csillagot az égről") akkor értékelted a magatartását? Úgy értem azonnal válaszoltál neki pl sms-be? Érezteted vele, hogy fontos ő neked( persze nem az hogy a nyakába ugrasz meg szerelem) hanem úgy viselkedtél, hogy érezte, hogy nem közömbös számodra? ( Az már egy másik dolog, hogy pl ha bepróbálkozott- randi vagy testiség- akkor visszautasítottad!) Ha pl sms-t írt és te azonnal válaszoltál és kedves voltál akkor a srác csak szórakozott ha viszont taktikáztál és húztad az agyát pl direkt másnap írtál neki vagy tetteted a elérhetetlent akkor bizony nincs okod elkeseredni.....nálam is volt így tepertem egy lányért..rideg volt..direkt nem kerestem, vártam, hogy ő keressen, hogy lássam van esélyem..és keresett..össze is jöttünk.Ha nem keresett volna( azok után, hogy én mindent megtettem volna akkor bizony elkönyveltem volna hogy nem szeretett soha..ha szereted keresd, de csak finoman pl egy érdeklődő sms vagy vmi, hogy lássa van értelme. Sok sikert és fel a fejjel :-)))

Még nincs veszve semmi....

2011. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából még akkor küldözgetett sms-t amikor nem foglalkoztam vele.. És meg is mondtam neki h nem akarok semmit. Ezek után nem is beszéltünk majdnem fél évig, aztán megint megkeresett mondta hogy találkozzunk stb. Találkoztam vele és akkor szerettem bele. Utána én kerestem meg általában, meg én írtam neki, de nem nagyon foglalkozott vele.. meg azóta sem.. Hiába vagyok kedves, annál többet nem tudok elérni h ne csak akkor írjon rám ha unatkozik :S Csak amikor meg beszélünk néha olyanokat mond...amiből azt gondolja az ember h tényleg komolyan akarja.. De ha tényleg komolyan akarná akkor többet tenne.. Tudom hogy felejtős, de egyszerűen nem tudok másra gondolni... Belehalok a tudatba hogy én szúrtam el.... :S
2011. febr. 27. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!