Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire vélnétek ezt? Szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vélnétek ezt? Szeret? Vagy csak hiteget?

Figyelt kérdés
van egy pasi,akivel még nem vagyok együtt,de szerintem össze fogunk jönni.csak vannak még akadályok ami miatt ez még egyenlőre nem lehetséges.mindíg írja meg mondja h mennyire szeret,meg én vagyok az élete értelme,és ha én nem lennék ő elveszne.na a probléma pedig az,hogy úgy volt,hogy most hétvégén találkozunk/messze lakik tőlem/.nem volt 100%-ra megbeszélve,csak annyi,hogy lehet h el fog jönni.megbeszéltük h értesítsen mindenképp,hogy ne várjam feleslegesen.pénteken fejött msn-re és elég fura stílusban írt,és csak úgy odavetette nekem h a szombat semmiképpen nem jó neki,a vasárnapot meg még nem tudja.erre írtam neki az egyik közösségi oldalon szombat reggel,hogy még aznap mindenképpen értesítsen h jön e vasárnap,mert nem szeretném felesleges várni.azt is írtam neki h telefonon értesítsen,mert nem biztos h addig leszek gépközelben.na hát azóta is jön a válasz.pedig direkt megkértem rá h mindenképpen értesítsen.és semi.azóta nem is tudok róla semmit.ezt miért csinálhatja?gondolkodtam h írok neki egy "szép" levelet,de inkább meggondoltam magam,nehogy már mindíg én fussak utána.mert már volt több ilyen húzása is.pedig elvileg nagyon szeret,és komolyan tervez velem.akkor ezt most mégis mire véljem?olyan rossz,teljesen el vagyok most bizonytalanodva.segítsetek!!!azt még hozzátenném h rengeteg problémája van,de akkor se rúgjon belé ha baja van.bocsánat ha hosszú lett.
2011. febr. 27. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, szerintem ne fűzz hozzá reményeket. Ha igazán fontos lennél neki, akármennyi problémája is van írt volna..

De remélem nincs igazam.

2011. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!