Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Milyen nektek nem tetsző tulajdonságai vannak a párotoknak?

Figyelt kérdés

Meg az előző párjaitoknak? Mik voltak azok a dolgok például amiket elnéztetek és amiket már nem tudtatok tolerálni?

Kort is légyszí. Elsősorban lányok/nők válaszait várom.


2011. febr. 27. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi páromnak például nem tudom elnézni, hogy msn-en, facebookon lányokkal flörtölget, és felajánlja nekik, hogy jöjjenek át filmezni és majd ő megmasszírozza őket. Ezt még elnéztem, mivel fiatal volt a kapcsolat, még nem volt belém szerelmes, de most már az. De azt, hogy minden hétvégén az exbarátnőjével jár bulizni, már nem tudom sokáig tolerálni. Állítása szerint nem szól hozzá, és is nincsenek is jóban, úgyhogy furcsa, hogy ennek ellenére miért ment át hozzá kifejezett kérésem ellenére, sőt, ezt még le is tagadta. Bár nyilván nem lennék ennyire bizalmatlan, ha nem hazudott volna már többször is a szemembe.

23/N

2011. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom rohadtul keveset beszél, ez meg egy számomra elég zavaró dolog, mert fojton én pofázok. A féltékenységi rohamai is leszakítsák a pofámat, képes álltalánosiskolás gyerekekre is féltékenykedni, ennek ellenére Ő az életem...csak majd meg kell nevelnem. xD
2011. febr. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 15:14

En ezt nem birnam elviselni.


Az en parom, neha csak azert mondd dolgokat, hogy ellenkezzen velem. Na meg, ha hibazom akkor mindig bosszut forral ellenem

2011. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A ferjem neha gyorsan felkapja a vizet es ordit, de utana lenyugszik egybol. Ez legyen a legnagyobb gond...


Elozo parom nincs, o az egyetlen. Olyan nem kellett volna, akinek valamelyik tulajdonsagat nem tudom toleralni. Ha sulyos dolog, nem lehet arra szamitani, hogy majd megvaltozik. Abbol szokott a valas lenni...

2011. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: Szerintem ez már bőven túl van minden határon. Már szimplán az első fele is. Hiába vagyunk a kapcsolat elején, tiszteljen már meg annyira engem, hogy nem flörtölget már lányokkal. Főleg ha már állítólag szeret is.

Meg már régen rossz, ha ilyen ellentmondásokba ütközik, hogy azt mondja nem is beszél az exével, közben meg vele bulizik.

Ha az nem is biztos, hogy megcsal, de hogy nem szeret igazán, az tuti. Én már rég kivágtam volna, pedig nem vagyok féltékenykedő típus.

Sajnálom:/



Az én páromnak két rosszabb tulajdonsága van, de persze kompenzálja őket azzal, hogy elviseli az én nagyonsok rossz tulajdonságomat:)

Az egyik, hogy ő nem igazán az az "intellektuális" típus, én viszont az vagyok, és néha úgy elbeszélgetnék vele, pár mély, elgondolkodtató kérdésről, de vele nem lehet, mert nem érdekli:P

A másik probléma, ami csak az utóbbi időben került elő, hogy ő nem igazán az "állandóan legyünk együtt" típus. Ez eddig nem is volt gond, mert én se voltam ilyen, csak az utóbbi időkben nekem egy barátom se maradt, senki aki szeretne, és most valahogy jobban igényelném, hogy legyünk együtt. Végül is így is minden nap látjuk egymást, csak több együttalvásra/ bújásra lenne szükségem.

2011. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!