Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van koztetek olyan, aki regota egyutt van a baratjaval (ferjevel), nagyon jol megvannak, de ritkan szeretkeznek, mert nem igenylik vagy esetleg faradtsag miatt?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen, megkerdezhetnem, hogy az a ritkan , milyen ritka es mi az oka?
2011. febr. 27. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdes: miota vagytok egyutt, ha van ilyen "problematok"?!
2011. febr. 27. 14:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem így volt, minden jó volt, szerettem,ha itt van, szinte együtt laktunk, teljes harmónia,együttműködés megvolt. De a szex,valahogy ritkult, a végén már havi 1-2 alkalomra csökkent. Nem is hiányzott igazából, nem igényeltem, nem élveztem,nem akartam. Minden más jó volt. Aztán szakítottunk, mert meguntam ezt, hiányzott valami az egészből. Utána összejöttem egy sráccal..és egy pillanat alatt rájöttem,hogy mi hiányzott: a szenvedély..ez nem volt meg az exemben, akármennyire is igyekeztem kihozni belőle,mindent megbeszéltem vele, a problémákat nem dugtuk el. Mégsem változott semmi. És itt nem csak a szexről van szó,hanem úgy mindenben. Én azt mondom, ha minden jó egy kapcsolatban, túlzottan nem ritkulnak meg az együttlétek száma..valamivel igen,de nem havi1-2 alkalomra..az már nem ok szerintem.
2011. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak szerintem ilyen korszakai, ha nem állandósul a dolog nincs vele baj, de ha hónapokon át így megy az szerintem már problémás.
2011. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!