Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy már vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy már vége?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 3 hete, hogy járunk a barátommal (ő 20/F, én 19/L). Előző kapcsolataiban gyakran volt hűtlen, sosem kellett nagy erőfeszítéseket tennie egy lányért. Értem viszont 2 hónapig tepert.

Viszont a félelem miatt, hogy megcsal, kicsit már olyan érzésem van, hogy nem az enyém, vagy nem tudom.

Miért van ez? Hogy tudnék ezen változtatni? Valaki volt már hasonló helyzetben?


2011. febr. 27. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ess az "önmagamnak bonyolítom túl" csapdájába. Lehet, hogy a srácban ilyesmi fel sem merül, csak te csinálsz a bolhából elefántot, ismervén az ő előéletét.
2011. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jártok akkor meg kell benne bíznod de ha ez nem megy akkor a kapcsolat nem lesz tartós.Szerintem próbálj meg megbízni benne egyébként egyet értek az elsővel.
2011. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Norb66 ***** válasza:
A párkapcsolat alapja a bizalom.
2011. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én próbálok bízni benne, mert nem véletlen szerintem, hogy ennyit küzdött értem, felé nem mutatom ezt a dolgot, de igazatok van a bizalom a legfontosabb. azon vagyok, hogy ez kiépítsem csak félek, hogy pofáraesek :S
2011. febr. 27. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolsz: ettől mindenki félhet, sőt pont emiatt (számos kérdés merül fel ezzel kapcsolatban itt a gyk-n is) nem lépnek a pasik, nem kezdeményeznek a nők, mert mindenki fél a csalódástól, a visszautasítástól. De kérdezem én: miért kell ilyesfajta aggodalmakkal megmérgezni a jelent? Miért kell túlkomplikálni a dolgokat?

Ha megtörténik a rossz, akkor megtörténik, s akkor kell szenvedni, ha már megtörtént. Amíg nem történik semmi rossz, addig ki kell élvezni a jót, már csak azért is, hogy minél tovább tartson.

2011. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

így van!

2011. febr. 27. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Mikor 20 voltam összejöttem egy sráccal(23 volt),aki állatira bejött kívül és belül is.Lefeküdtünk,nem tartott sokáig a kapcsolat,de végülis bevallotta h eddig minden barátnőjét megcsalta,és előtte nemrég szakított a barátnőjével 1,5év után...Éreztem,h ebből baj lesz,végül visszament a volt csajára,én meg állatira belezúgtam,és rájöttem,h egy szemét állat...Sokáig tartott kihevernem.Utólag jöttem rá milyen is valójában...


A belső megérzésekre érdemes hallgatni.Nem tudom h lehet megbízni valakivel ilyen előélettel:/ De állandó kétségek között nem lehet megmaradni egy kapcsolatnak.Szerintem még várj a döntésekkel,hátha mégis bebizonyosodik h hozzád hűséges tud lenni...De annyira ne éld bele magad.

2011. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok,csak annyit teszek még hozzá a történetemhez,h nagyon valószínű h mikor nekem azt mondta,h szakított a csajjal,akkor még együtt voltak:S szóval velem csalta vszínű:(
2011. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csajára *csajához!
2011. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!