Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutasítottam, pedig tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam, pedig tetszik. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom aki nekem már régóta tetszett, és ő járni akart velem. Ennek már egy éve. Én viszont elutasítottam mert akkor nem szerettem volna barátot. Viszont már igen, de ezt félek neki elmondani mert már lehet hogy ő túl tett rajtam, azóta már barátnője is volt.

Szemtől szembe képtelen lennék neki elmondani hogy mit érzek. Hogy tudnám kideríteni hogy tetszek-e még neki? :(


2011. febr. 27. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

ő hogyan adta a tudtodra anno? add a tudtára te is úgy.


de egyébként szerintem nem sok remény van... valószínűleg már túl van rajtad, hiszen 1 év az nagyon sok idő, meg már barátnője is volt... hát én elég esélytelennek látom

2011. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Norb66 ***** válasza:
1 éve? Azalatt már kiszeretett belőled. Ha meg elmondod neki hogy valójában szeretted is úgy utasítottad vissza, még meg is fog gyűlölni. Azt hiszem ezt már hagynod kell, mert ha szeret is sem lesz belőle túl komoly kapcsolat, főleg mert ő már nem szeret téged annyira (ha még szeret), nem ég már akkora lánggal hogy egy szép kapcsolat legyen belőle és ne egy vontatott "kényszer" járás.
2011. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pasiként beleképzelem magamat a srác helyébe. Ha éppen nem lenne barátnőm, örülnék neki, ha egyszerűen megmondanád nekem, hogy most már járhatunk.


22/F

2011. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sokat beszéltek? különböző keresztkérdésekkel próbáld kicsit kikérdezni, hogy most mi vele a helyzet, kicsit informálódj. egy jó felvezetés után lenne a legjobb személyesen, esetleg msn-en vagy hasonló, végső esetben pedig írsz neki egy levelet. ha komolyan érdekel akkor tudasd vele. nem az számít, hogyan találsz "rá", hanem hogy rátalálj.
2011. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt már elk*rtad. Egy évig nem kellett, erre most meggondolod magad? Miért változott meg a véleményed? Mégis mit vártál, hogy odamész, hogy bocs meggondoltam magam és a nyakadba ugrik, sőt még hálás is lesz, hogy egy év után nagy kegyesen kapcsolatot szeretnél? Ha van egy kis esze már rég túllépett rajtad, tedd te is ezt.
2011. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 JulesM111 ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nyomd meg a like gombot, és kész, a korábbi elutasítás meg missclick volt :)
2011. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, nálam is fordult már elő, hogy rossz volt az időzítés. De csak akkor mondd meg neki, ha már biztos vagy a dologban, nehogy megint megbántsd.

Elég kényes téma, megalázó lehetett a visszautasítás, nem szívesen beszélne szerintem róla. De ha jelzed neki, hogy tetszik, még mindig dönthet...ha valakit alapvetően kedvelsz és azért (is) szeretnél vele randizni, azon nem lehet csak úgy túltenni magad. Az előfordulhat, hogy már csak barátságot érez irántad, de akkor lesz olyan jó barát, hogy ezt kerekperec megmondja és megfelelően kezelje a helyzetet.

2011. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ghg
2011. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mindenki hülye aki azt mondja h nincs esélyed. Én most együtt vagyok a szerelmecskémmel akit kerek másfél éve elküdtem a f*szba, mert egy másik gyerekkel jártam és a kedveském ezt megértette. közel háromnegyed évig nem beszéltünk egymással semmit, csak néha, nagy ritkán küldött egy szivecskét smsben, jelezve még számomra h gondol rám, én meg rengeteg el nem küldött üzenetecskét őriztem a telefonomban, míg nem felkerestem majd 1 év után, és amint felvettük a kapcsolatot, az első találkozással egymásnak estünk :p azóta boldog párkapcsolatban élünk immáron 9 hónapja :))):* na ezt kapjátok ki pupákok? ;)
2011. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg mondok nektek valamit...


"Az érdeklődés elmúlhat, a vonzalom szinte sosem..."

2011. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!