Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz 17 évesen regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 17 évesen regisztrálni egy társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem tudom, az egyik felem azt mondja hogy csináljam a másik pedig azt hogy ne mert ott úgyis csak perverz állatokat lehet kifogni:S viszont mostanában ez az ismerkedés dolog nagyon nem jön be nekem és besokalltam. Mit csináljak szerintetek? (légyszi csak értelmes válaszokat)
2011. febr. 26. 23:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

A társkereső oldalak teli vannak 12 évesekkel, Te miért ne tehetnéd meg.

És igen, vannak perverz vénemberek, de ezeket ki lehet szűrni, nekem már többször bejött.

2011. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha attól félsz hogy ismerős meglát, akkor jogosan teheted fel a kérdést hogy mit keres egy társkeresőn ha ő nem keres párt ott.


-nagyon sok ott a csúnya ember

-kevesen is vannak ahhoz képes, mint amennyi szingli van valójában

- jó ha 2-3 megfelelő embert találsz aki közel lakik hozzád, hacsak nem Pesten laksz

-ha írsz vkinek lehet hogy nem ír vissza mert már nem használja a társkeresőt.

2011. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

valaki kérdezte mért baj ha képet tesz ki?

nah figyelj:

Ki teszik szexpartner kereső oldalra(ha szép, ha nem)

Regisztrálnak ő fotóival és undorító adatlapot írnak

Netán valami perverz arra élvezkedik (ez csak ha szexi, és zavarja a kép kitevőjét akkor baj xD)

meg ha meg látja utcán akkor leszólítja, és az kínos.

2011. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

17:9 vagyok.

Amúgy tényleg nem éri meg.

Én "viccből" fel regisztráltam ilyenre, és cam oztam.

70 éves öregember 14 éves lányokat keres.

mondom neki: itt vannak: www.killerjo.net hátra borult a székkel :D (ezt már csak hozzá tettem)

szal sok a PEDOFIL

2011. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!