Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz 17 évesen regisztrálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 17 évesen regisztrálni egy társkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem tudom, az egyik felem azt mondja hogy csináljam a másik pedig azt hogy ne mert ott úgyis csak perverz állatokat lehet kifogni:S viszont mostanában ez az ismerkedés dolog nagyon nem jön be nekem és besokalltam. Mit csináljak szerintetek? (légyszi csak értelmes válaszokat)
2011. febr. 26. 23:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de azért csak vigyázz, nagyon sok perverz állat van. Kihívóbb képet, telószámot, elérhetőséget nem megadni! Sőt, még sima képpel is visszaélhetnek...
2011. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
minek? hulladék a felhozatal... tele vesztesekkel 18f
2011. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
gáz
2011. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
igen a második válaszolónak igaza van. de valahogy mégsem tudok szabadulni a gondolattol hogy valami jót hagyok ki. vagy lehet hogy esélyem lenne valamire, bár nem tudom. bizonytalan vagyok. képet meg pláne nem szeretnék feltölteni mert azzal visszaélnek. ráadásul én nem az a csöcskidobós hülye p.ina vagyok.
2011. febr. 26. 23:07
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Így van! A társkereső oldalakra azok regisztrálnak, akik vagy baromi rondák, vagy 2 értelmes mondatot nem tudnak kinyögni, nem mernek személyesen ismerkedni, az anyjukkal élnek, vagy elváltak, gyerekkel, vagy lelkizakkantak, vagy perverzek, bunkók, írástudatlanok, volt sittesek, stb.
2011. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%

Gáz:


A gáz forma az anyag egy halmazállapota. Mint a folyadékok, a gázok is fluidumok: képesek áramlani és nem állnak ellent a deformációnak, habár van viszkozitásuk. A folyadékokkal ellentétben a gázok nem öltik fel az őket tartalmazó test formáját, hanem igyekszenek az általuk elfoglalt teret kitölteni. A gázokban meglévő kinetikus energia a második legnagyobb a halmazállapotok között (a plazma után). Ezen magasabb kinetikus energiaszint miatt a gázok atomjai és molekulái visszapattannak az őket tároló anyag felületéről, és egymásról. Ez a folyamat a kinetikus energia növelésével erősödik. Elterjedt tévhit, hogy a gázok nyomását a gázmolekulák egymásnak ütközésével magyarázzák, de valójában csupán véletlenszerű sebességük elegendő a nyomás értékének meghatározásához. A kölcsönös ütközések csupán a Maxwell-Boltzmann eloszlás megalapozásához voltak fontosak.

2011. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
23:08 vagyok. Ha ennyire nem bírsz magaddal, akkor próbáld ki, de a világon semmi valósat ne adj meg magadról! Csinálj kifejezetten erre a célra emil címet, és ne használd a valódi nevedet, születési idődet, képet eszedbe ne jusson még küldeni se emilen se, majd személyes találkozás esetén valami ismertetőjelben megállapodtok, meglesed, ha gáz, lépsz, ha ír, nem válaszolsz. A telefonszámodat se add meg, csak ha a találkozó jól sikerült, ami mindenképpen nyilvános helyen legyen, ahol sok ember van, és nem a lakhelyedhez közel, kocsijába ne szállj be. Asszem ennyi a tanácsom.
2011. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
23:08 vagyok. Annyit még, hogy társkereső oldalakra végső elkeseredésükben regisztrálnak az emberek, tehát ezért sz.r a felhozatal is. És sok a kamufotó.
2011. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
23:08-nak köszönöm szépen a jó tanácsokat:) igen én is úgy gondoltam hogy nem valós e-mail címmel meg névvel meg semmivel. DE asszem mostmár lebeszéltetek meg én is magamat. Azért idáig nem süllyedhetek. CSak olvastam meg hallottam olyanokat hogy valakinek bejött ezért gondoltam rá.
2011. febr. 26. 23:16
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Mert mi lesz ha képet tesz fel magáról?Túllihegitek a témát.
2011. febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!