Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami értelme ennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami értelme ennek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy 23 éves férfi vagyok....elmesélem miről is van szó!Decemberben megismertem egy lányt,aki nagyon elvarázsolt,teljesen beleszerettem....akármit feláldoznék érte,csak legyen mellettem!!Ááám itt jönnek a problémák...először is majdnem 500 km a távolság kettőnk közt,és van még barátja...igaz a barátját,mint mondja már utálja,de a szülei végett nem tud szakitani vele,ezért arra vár,hogy szakitson a srác vele!:(:( Mondja nekem,hogy szeret nagyon,és nem akar elveszteni,de én nem tudom ennek van e értelme egyántalán...elbizonytalanodtam!! Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. febr. 26. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ~350km is soknak bizonyult.. egyszerűen ha nem teheted meg valami oknál fogva, hogy sokat együtt legyetek, nem sok rtelme van sajnos, akármennyire is összeilletek...:(((((
2011. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos mint irtam,még ott van neki a másik pasi...:( Ezért nem tehetem meg,pedig minden percben vele lennék :(
2011. febr. 26. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Várjunk csak.. Azért nem teheted meg hogy vele legyél, mert barátja van vagy a távolság a gond..? nem mindegy.
2011. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A barátja miatt....tudod fura lenne odaállitani,hogy "Megjöttem szivem!" és a pasija,meg ott ülne,vagy állna melette :D
2011. febr. 26. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Akadályok lehetnek - akár jócskán is - de a szerelemért harcolni kell, nem lemondani róla.


A távolság a nagyobbik probléma itt, de:


Nem kell sülve-főve együtt lenni!! és Attól még nem kell szenvedni sem.

Aztán majd pár év múlva összeköltöztök.


Az egyik osztálytársam a gimiben 1 hetes cserediák program alatt szerettek egymásba egy svéd fiúval. kb. negyedévente találkoztak 3 éven át, egy-egy hétre.

aztán a lány kiment svédbe érettségi után. azóta is együtt vannak. pedig a lány most visszajött pár év után itt tanulni, asszem. De együtt vannak.


Ja és a csaj végig mosolygós volt és boldog. és amikor találkoztak, öröm volt nézni őket.


ne már! a szerelmet nem szabad elengedni. az ritka kincs. életed nagy hibája lehetne. csak fel kell nőni a helyzethez.


Minden jót!

2011. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!