Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ennyire lennék jó? :S

Figyelt kérdés

A fiúkat csak a szex miatt érdeklem.. Akikkel eddig ismerkedtem (vagy jártam) csak szexre akartak. Vagy pár nap járás után akartak volna megfektetni, vagy alap úgy kezdték a dolog, hogy kijelentették: szexkapcsolatot akarnak.

Ez engem nagyon zavar.. :/

Szerintetek miért van ez?

Előre is köszi. :)

16/L


2011. febr. 26. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
mert az mutatod,h egy lotyó vagy.
2011. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Norb66 ***** válasza:
Azért mert vonzó vagy, és az írásod alapján normális is. Bár gondolom a f*szkalapoknak jössz be, szóval én sem értem. Kép esetleg?
2011. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És belementél? akkor ne csodálkozz. Ha nem, akkor pedig legyél türelmes és jeresgélj olyanok közted,akikről érzed ,hogy nem csak a szex kell nekik. Vannak ilyenek is.
2011. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert jól nézel ki és azt hiszik ,hogy neked ez bejön.Nagyon nehezen fogsz sajna kapcsolatot találni.Esetleg úgy próbálkozz ,hogy barátnőd bemutat 1 barátjának aki "jófej" és akkor abból lehet valami.

Azt viszont tudnod kell ,hogy 16 évesen még lesz jó sok kapcsolatod sajna és nem szabad 1 "elvagyunk" kapcsolatnál leragadni.

2011. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a normális pasikat te is elhajtod rövid idő alatt, így hát ne csodálkozz.
2011. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Őszintén gőzöm sincs, csak magamból tudok kiindulni, én meg egyáltalán nem vagyok ilyen. Komoly kapcsolatot szeretnék. Szóval tényleg a legjobb amit tanácsolni tudok, hogy írj pivátot :D Vagyis próbálj olyanokkal ismerkedni, akikről sejted, hogy nem járnál velük ugyanígy.


16/f

2011. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is 16:"6-nak írj privátot, ki tudja. ;-)

Lehet, hogy nem a megfelelő körökben ismerkedsz.

2011. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
képet nem rakok fel, max privátba megadom a nevem és keressetek meg közösségi oldalakon. :) :D
2011. febr. 26. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Add meg a neved
2011. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van egyfajta nőies kisugárzásod, talán a feromonok is dőlnek belőled, a fiúk meg éppen úgyis a hormongőzös korukban vannak, az ilyen még a normálisabbaknál is kikapcsol minden egyéb gondolatot a dugáson kívül.

Később majd megtanulják kontrollálni, pár év, vagy évtized. :)

Majd akkor aggódj, ha már nem akarnak megdugni! :)

2011. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!